Wpis z mikrobloga

Witam,
chcę zmienić swoje IKE z mbanku na boś bank, w tym celu założyłem już konto w boś, lecz nie jest ono aktywne dopóki nie usunę starego IKE. Na koncie nie mam żadnych środków, podesłałem pocztą już im papier z wypowiedzeniem, na to oni mi wysłali takie coś.

"Piszę do Pana w sprawie dokumentu który przyszedł do nas pocztą. Niestety nie możemy zrealizować dyspozycji. Brak jest poświadczenia notarialnego podpisu. Nie jestem przy okazji pewien czy dosyłając dyspozycję zawarcia umowy IKE chciał Pan złożyć dyspozycję wypłaty transferowej."

Co to znaczy poświadczenie notarialne podpisu? Mam iść do notariusza swój podpis zrobić? O co im do cholery chodzi z tą wypłatą transferową (dostałem ten papier przy założeniu IKE w boś,twierdzili że może się przydać do zamknięcia starego konta), skoro ja nie mam tam żadnych środków ?
Czy tam pracują sami idioci? Procedura zamknięcia tego konta jest tak skomplikowana?

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
@Exellos: wpłać tam 1zł i wyślij o transfer podanie. Pójdzie lepiej niż usuwanie konta. Składasz wniosek o wypłatę transferową do mbanku i załączasz
-oryginał potwierdzenia zawarcia umowy o prowadzenie IKE w bossa
  • Odpowiedz