Wpis z mikrobloga

Ten argument tyfusiarzy z tagu, że Holendrzy się cieszyli gdy się Hamilton rozbił to jedno wielkie XD Holendrzy mają mnóstwo powodów żeby nie lubić Hamiltona na przykład celowe #!$%@? Maxa w barierki. A jaki powód mają makaroniarze? Bo dostają uczciwie #!$%@?? Gwizdy podczas wywiadów i hymnu bo wasz zespół po raz kolejny wybrał #!$%@?ą strategię zjeby? No klasa, brawo!
#f1
  • 7
@Kenneth66: Dobra to było oczywiste, że jeśli ktoś wygra ten wyścig i nie nazywa się Sza Klekle to go wygwiżdżą. Pokaż mi kierowce z poza Frajeri co wygrał na Monzie i nie został wygwizdany XD Nie ma o co się pruć tutaj.
@RzutKamieniem: Boli mnie brak szacunku do zawodnika, który na to nie zasłużył w jakiejkolwiek dyscyplinie. Wczoraj oglądałem finał US Open i przy serwisie Igi co jakiś czas jakaś #!$%@? z trybun gwizdała żeby ją rozproszyć. Będę się #!$%@?ć na takich zjebów, bo to zwykłe #!$%@?ństwo
@Kenneth66: Ale Max ma to w dupie, a ludzie którzy gwiżdżą mają gorszy humor, niż on XD Jak jakiś frajer na ulicy się do ciebie spruje, a ty obijesz mu mordę, że zmieni na kolor fioletowy to jakieś odzywki po fakcie by cię denerwowały? Jego wyzwiska i zachowanie to próba pogodzenia się z jego niesatysfakcjonującym stanem. Koniec końców on będzie chodził na operacje nosa i nastawianie szczęki i chodził w bólach