Wpis z mikrobloga

Mam pewne obawy, tyle mirków gra w lotto i jak narazie tylko jedna mirkowa wygrała w zdrapkę.

Jest ktoś jeszcze w historii wykopu kto wygrał w lotto albo w zdrapki większą sumę?

Nikt by się nie pochwalił wygraną nawet na wykopie? ANKIETA

#lotto
itzan92 - Mam pewne obawy, tyle mirków gra w lotto i jak narazie tylko jedna mirkowa ...

źródło: comment_1662876829T30uI47dD1PfCLM2y3bUSM.jpg

Pobierz

Czy dałbyś znać na wykopie że wygrałeś w lotto np ,,szóstkę"?

  • Tak 27.4% (49)
  • Nie 72.6% (130)

Oddanych głosów: 179

  • 9
@itzan92: Nie #!$%@? nie warto wygrywać. Znajomek trafił 3 lata temu 6 czy 8mln.

Kupił kilka mieszkań musi się martwić o najemców, dom budował to cały czas coś. Firmę otworzył kupił trochę sprzętu. Lata zabiegany cały czas. Mówi ze cała wieś się z niego śmieje bo wcześniej na chillu piwko popijał a teraz wieczny #!$%@?
@itzan92: mój dziadek gra już 70 lat w dużego lotka i nie oposcił ani jednego oprócz tego w którym był by milionerem, poprostu wypisał i nie posłał a potem jak sprawdzal to prawie zawału dostał i nadal gra. Podejrzewam że gdyby odkladal te pieniądze za które wysyla to z tego był by już milionerem.
@wykopnijmnie: ta historia akurat prawdziwa bo do dzis ten kupon trzyma tak jak i wycinek z gazety z wynikiem losowania no ale nie karzdy musi wierzyć a co do teorii że co w co drugiej rodzinie jest taki wymysł to nie wiem nigdy się z tym nie spotkalem natomiast wiem jedno gdyby mój dziadek odkładał te pieniądze co przegrał dziś na pewno byłby milionerem