Wpis z mikrobloga

to jest świeże


@michalpiec: Oryginał to jeden z moich ulubionych memów. Kiedyś z przyjacielem tak na jedno piwo poszedłem, ale zaczął opowiadać o problemach z jedną laską i skończyło się na tym, że koło 5 rano #!$%@? na jakiejś ulicy w środku miasta, w zime, śpiewając "wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy" za mocno się podparłem na jego barku, ten się poślizgnął i złamał nogę xD
Wypisz, wymaluj ten mem
lifapek - > to jest świeże

@michalpiec: Oryginał to jeden z moich ulubionych memów...

źródło: comment_16628407431aRMthiWkVYXdBRAUA0qcZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lifapek: Ja z kolei kiedyś pojechałem do babci, na imieniny. Posiedziałem u niej 15 minut, po czym dostałem sms od kuzyna żeby isć na wieś bo, cytuję, "w chuy dupeczek się szwęda" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wróciłem o 4:45. O 9 miałem powrotny autobus do Krakowa.
Z babcią spędziłem kwadrans
  • Odpowiedz
kocham takie historie, po prostu z życia wzięte


@Samaeel: Ja go wtedy odprowadziłem do domu bo nie mógł iść i musiałby skakać na tej zdrowej nodze.
To było z 10 lat temu a on do dzisiaj mi wypomina, że zabrałem pół wina, które on kupił, ze sobą jak opuszczałem jego hate xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lifapek: Wiadomo XD Chlora człowiek na plecach by zaniósł, zawsze serdecznie ugości, wysłucha, doradzi, a na koniec jeszcze wypomną, mój braciszek się odpala czasami to gościu jest wyjaśniony w chwilę i okazuje się że jeszcze 3 dyszki musi teraz podesłać, a sie jakoś przypomniało ( ͡ ͜ʖ ͡) Ale mój brat to też najlepszy ziomal, także takie konfrontacje u nas w formie beczki się kręci (
  • Odpowiedz