Wpis z mikrobloga

Któryś z weteranów cumrackiej rewolucji narodowej pamięta jak dr 0sad i Jabol mówili, że szczepieni wiadomo czym będą masowo umierać w ciągu dwóch lat od szczepienia? Ja pamiętam i jakoś nie widzę zaśmiercionkowanych trupów. Czyżby wódz się mylił?

#jablonowski #szury
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Któryś z weteranów cumrackiej rewolucji narodowej pamięta jak dr 0sad i Jabol mówili, że szczepieni wiadomo czym będą masowo umierać w ciągu dwóch lat od szczepienia? Ja pamiętam i jakoś nie widzę zaśmiercionkowanych trupów. Czyżby wódz się mylił?


@SOLDIER_OF_FROGTAN: To był jeden z najbardziej idiotycznych epizodów w historii kamrackich audycji. Ludwiczek powołał się na wypowiedź naukowca, którą można było zobaczyć na CDA.
Szkopuł w tym, że tam nie było słowa
  • Odpowiedz
@SOLDIER_OF_FROGTAN: Żeby tylko Jaszczur tak gadał... do tej pory alternatywny internet zapewnia że po szczypawkach ludzie stają się bezplodnymi androidami, krwiożerczymi bestamiami pozbawionymi ze zmienionym Dna. I kurde do tej pory nic wszyscy dalej są ludźmi takimi samymi ak wcześniej. Pewnie wyjaśnią to tak ze nie aktywowano czipów 5G z wież telefonicznych xD
  • Odpowiedz
@Skorvez_957_: mi to powiedziała w twarz babka w pracy, która była antyszczepem długo przed Covidem. Jak wybuchła pandemia i wynaleziono szczepionki to apogeum szuryzmu było gwarantowane. Wracając do tematu, powiedziała mi, że umrę za pięć lat, bo tak mówią niezależni naukowcy. Oczywiście jak na rasowego trolla szurow przystało, od razu zripostowalem ja, że w takim razie niech się założy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście odpuściła i
  • Odpowiedz
@MajorParowa: Nie dość że bezkrytycznie powielają fejki to jeszcze sami je tworzą. Dziwię się jak można produkować setki niesprawdzionych ''przepowiedni'' i dalej pozować na kogoś nieomylnego. Normalny człowiek dałby sobie spokój skoro daje sobą manipulować któryś raz. Raz można dać się wydymać ale nie cały czas.
Jak skrytykujesz to powie że to nie prawda i zrobi z siebie męczennika a jak nic to nie powiesz to znaczy że taki foliarz
  • Odpowiedz