Wpis z mikrobloga

W związku z dobrymi wieściami z frontu i tym, że jesteśmy całkiem dobrze zorganizowani, kontynuujemy zbiórkę. Jedna z największych próśb to kupno drona Mavic 30T.

https://zrzutka.pl/svahyv

Według żołnierzy ten dron dzięki dobrym kamerom potrafi się wznieść i widzieć tak daleko, że trudno będzie go zauważyć i przechwycić, więc jego utrata jest mniej prawdopodobna niż innych. Dodatkowo ma dłuższy czas lotu niż Mavic 3 jak i inne cechy, kamera termowizyjna ma mniejszy zasięg widzenia, ale żołnierze tej jednostki często operują w nocy i bez drona z takimi możliwościami muszą podchodzić do wroga bardzo blisko.


Dodatkowo od siebie chciałem dodać, że jeśli chcecie oglądać roz*** ruskie g** w 4k publikowane przez ukraiński MON, to ten dron jest najlepszą inwestycją :)

Tym razem, zamiast tworzyć zrzutki osobiście, tak jak było to przy SUVie czy sprzęcie medycznym dla szpitala pomoże nam fundacja "Fundacja Przyszłość dla Ukrainy UA Future". Jest to znacznie lepsze rozwiązanie niż zbiórka na osobę prywatną. Fundację kojarzycie ze zbiórki na quada, którą promowałem ostatnie dni. Ta fundacja często wozi pomoc humanitarną na Ukrainę. Zbierają więc też na paliwo, gdyż regularnie kursują w te rejony.

https://zrzutka.pl/s6fa85

Status poprzednich zrzutek i aktualnych:

8. wydzielony pułk sił specjalnych dotychczasowa lista wsparcia:


SUV - ✅ zabieram ze Szwecji gdzieś za tydzień

3 x generator ExoFlow River Pro - 1x ze środków na SUV ✅ a 2x jeszcze muszę dozbierać $ ❌

15 x śpiworów zimowych - ✅ zostało z $ na SUVa. Zamawiamy

termo bielizna - ✅ zostało z $ na SUVa. Zamawiamy

skarpety zimowe - ✅ zostało z $ na SUVa. Zamawiamy

Dron Mavic 30t lub 30 - ❌ zaczynamy zbiórkę


Ps. Poprosiłem mojego brata o nagranie jakiejś prośby, albo listu albo jakiejś innej formy prośby, ale są "trochę" zajęci tym, co się dzieje pod Izium :)

#aryoconcent #wojna #rosja #ukraina #ukrainainfo #donbaswar #aryozrzutka
Pobierz Aryo - W związku z dobrymi wieściami z frontu i tym, że jesteśmy całkiem dobrze zorga...
źródło: comment_1662825395CHFnAX0GtFVZ6QARGcADEn.jpg
  • 15