Wpis z mikrobloga

Przy okazji wojny i obecnej kontrofensywy pisowcy przy natłoku wpisów starają się przemycić propisowską propagandę i próbują gloryfikować obecny rząd pisząc że za innych rządów nie byłoby takiej pomocy i śmiało twierdzą także że byliby bezczynni, uważajcie co plusujecie, rozumiem że komuś może się zdarzyć plusować z automatu przy obecnych wydarzeniach i nie mam tego za złe, po prostu nie warto takim wysrywom nabijać czegokolwiek, według mnie nie robią nic co zasługuje na pochwałę, pokuszę się o stwierdzenie że przy jakimkolwiek innym rządzie (oprócz konfederacji oczywiście) moglibyśmy zrobić znacznie więcej, a wszelkie pochwały powinny iść do obywateli i aktywistów którzy naprawdę coś robią, a nie tych mend żerujących na pomocy zwykłych ludzi. Nawet jeśli znajdzie się ktoś komu naprawdę przy okazji wojny niektórzy tacy jak Duda imponują, to pamiętajcie co te odpady robiły, robią i będą robić w tym kraju i w naszym interesie jest oczywiście nie tylko obecna i przyszła pomoc Ukrainie i Ukraińcom, ale i odsunięcie pisowców od władzy bo znając ich i tak coś spieprzą przy okazji zapowiadającego się sojuszu z Ukrainą, a kraj w którym żyjemy będą cofać do jeszcze gorszego średniowiecza, naprawdę jeszcze raz apeluję o uwagę przy tym typie postów. Mam nadzieję że ktoś to przeczyta a i może nawet plusa da, na koniec nie mogę zapomnieć oczywiście: Slava Ukraini!

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazwykopkow #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #konfederacja #ukraina #polska #polityka
D.....r - Przy okazji wojny i obecnej kontrofensywy pisowcy przy natłoku wpisów stara...

źródło: comment_16628117740EzGgtER5glftkUrtkxHv8.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Devhar: Generalnie PiS i ich polityka jest w swym rdzeniu prorosyjska: trzymanie za mordę niezależnych mediów, ich ograniczanie wszelkimi sposobami, wykorzystywanie służb specjalnych, propagandy i siłowników do zamykania opozycji (vide: casus Brejzy: sfałszowane smsy, od razu atak propagandowy gnidy Pereiry i TVP, prokuratura), walka z „zachodem” (NAWET TERAZ!!!!) - przecież oni twierdzą że „zachód jest bardziej niebezpieczny niż Rosja”.

PiS to agenci Rosji, po owocach ich poznacie. A owoce są
  • Odpowiedz
@Devhar: Łebki strasznie lubią biadolić że za PO to byłoby tak czy siak, że realizowano by agendę Niemiec albo sprzedano Ukrainę orkom, ale jakimś dziwnym trafem zapominają, że PiS szumnie nazywany obecnie stronnictwem "proamerykańskim" przed wybuchem wojny lizał się po jajach z jawnymi ruskimi onucami pokroju Le Pen, Orbana i Salviniego, jednocześnie próbując #!$%@?ć jedną z największych inwestycji USA w naszym kraju.
Konkluzja jest taka, że konflikt za granicą wiele
  • Odpowiedz
@Devhar: I tak pomyśl sobie co tutaj za kilka miesięcy będzie się działo. Jak się odpali realna kampania wyborcza. To będzie rakowisko…
  • Odpowiedz
pisząc że za innych rządów nie byłoby takiej pomocy


@Devhar: po części nie kłamią. Za wcześniejszych/innych rządów nie było by takiej pomocy. Po prostu nie sądzę by ktoś inny doprowadził do takiej sytuacji, więc nie było by takiej pomocy. Oni potrafią mówić prawdę w ciekawy dla siebie sposób.
  • Odpowiedz