Wpis z mikrobloga

@eldzej_10: Blackpill to kłamstwo i obłuda. Nie wierzcie tym ludziom którzy sprzedają wam historyjki o tym że jak nie masz 190 cm wzrostu i idealnie kwadratowej szczęki to nie masz szans na miłość od dziewczyny. Prawdziwe życie tak nie wygląda.

Większość blackpillowców nie ma pojęcia o relacjach z kobietami bo większość nawet nie trzymała żadnej różowej za rękę. Ciężko uznać za eksperta gościa który ma tylko wiedzę teoretyczną i na niej się opiera (zresztą błędnie, bo ich badania wzajemnie się wykluczają i nie ma podstaw do tego aby uważać to za naukę i prawdę objawioną o relacjach damsko-męskich)

#przegryw #blackpill #redpill #incel #mgtow
  • 72
To wszystko prawda. Mój kolega karzeł 160cm z cofniętą szczęką codziennie posuwa modelki 10/10.


@RyouNarushima: Powielasz tylko historyjkę którą ktoś kiedyś zarzucił i przytaczasz w celu zdyskredytowania redpillowców.

W życiu nigdy nie pisałem o karle 160 cm peklujących modelki 10/10. To są Twoje wysrywy i próba nieudanej hiperboli.

PS. Karłowatość zaczyna się od mniejszej wartości niż 160 cm, więc widze że bardzo szanujesz ludzi z tym wzrostem jak ich tak nazywasz
@RyouNarushima: karłowatość, med. niski wzrost (poniżej 150 cm u mężczyzn i 140 cm u kobiet), zależny najczęściej od niedoboru hormonu wzrostu we wczesnym okresie dzieciństwa; - źródło Encyklopedia PWN

Taki obrazek jak Twój ja też sobie mogę zrobić. Pewnie stworzony na potrzeby blackpillowców żeby nadal robić z niższego gościa podczłowieka i wmawiać mu że jest gorszy od reszty społeczeństwa.

Największa nienawiść jaka wylewa się do niskich facetów jest z ust i
pomimo 156cm wzrostu nigdy nie umiwilabym sie z facetem ponizej 180cm


@tekst123: Ale to jest Twoje subiektywne zdanie. Nie możesz tego odnosić do wszystkich kobiet.

jako różowa zgadzam sie w 100% z incelami poniewaz pokrywa sie to z moimi wlasnymi spostrzezeniami ma temat kobiet oraz tego jak dobieram partnerow


@tekst123: Kobiety wybierają sobie wyższych partnerów to fakt i nie ma co temu zaprzeczać. Ale incele tworzą w głowie jakieś chore
@eldzej_10: blackpill to prawda i ładniejsi ludzie mają łatwiej w życiu, zaprzeczysz temu stwierdzeniu?

Ja też uważam że albo podobasz się większości kobiet albo nie podobasz się żadnej, nie istnieje coś takiego jak prawdziwa miłość albo "ta jedyna" dziewczyna.

Ale większość kobiet marzy o szczęśliwym, zdrowym, stałym związku z jednym mężczyznom z którym może założyć rodzinę więc często chad w pewnym etapie życia nie jest ich priorytetem bo nie mają już
Jak widać CDC to blackpille( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak się składa, że 160cm w Polsce jest poniżej dolnego 1 centyla. Skończ ten redpillowy gaslighting. Mężczyzny 160cm nie uratuje nawet twarz czada.


@RyouNarushima: Akurat 160 cm to fakt będzie miał ciężko. Ale jaki jest procent facetów z takim wzrostem? Chyba niewielki.
@eldzej_10: ja bym sie z tobą spotkała bo masz 180cm, ale przy 175cm od razu swipe left i większość moich koleżanek podziela moją opinie. Niscy mężczyźni po prostu nie pociągają nas fizycznie, chyba że nadrabiają mordą albo zasobnym portfelem
blackpill to prawda i ładniejsi ludzie mają łatwiej w życiu, zaprzeczysz temu stwierdzeniu?


@sdasdadawqeqawdas: Mają łatwiej na rynku matrymonialnym ale nie znaczy że nagle dostają wszystko na tacy. Po prostu mniej urodni muszą pewne rzeczy kompensować. Nie masz wzrostu i wyglądu Chada to popracuj nad sylwetką np, statusem, zarobkami.

Ja też uważam że albo podobasz się większości kobiet albo nie podobasz się żadnej, nie istnieje coś takiego jak prawdziwa miłość albo
ja bym sie z tobą spotkała bo masz 180cm, ale przy 175cm od razu swipe left i większość moich koleżanek podziela moją opinie. Niscy mężczyźni po prostu nie pociągają nas fizycznie, chyba że nadrabiają mordą albo zasobnym portfelem


@tekst123: Mam znajomych którzy mają 170-175 cm i są w związkach. Ale to też nie są ludzie którzy piszą codziennie na wykopie o tym jakie to zle są polki że wybierają wyższych i