Wpis z mikrobloga

Czy #kontowalutowe będzie dobrą alternatywą dla #revolut? Zajmuję się wymianą kryptowalut i większość moich klientów płaci w EURO. Na Revolut w tym miesiącu będę mieć ok. 120k zł obrotu. Revolut mi służy do tego, aby przyjmować płatności w EURO, wymieniać je na Polskie i czasami znowu na EURO. Czy konto walutowe będzie dobrze spełniać tę rolę? Po ostatniej blokadzie na Revolucie, jednak czułbym się bezpieczniej jakby bank z Polski blokował te pieniądze xD

Jeśli tak, to jakie konto walutowe najbardziej się aktualnie opłaca? Głównie zależy mi na wymianie walut, mogę zapłacić te 8zł za prowadzenie konta czy coś
#banki #kontobankowe #waluty
  • 8
  • Odpowiedz
@donpatryczek: Nie będzie bo jakby to była alternatywa to po co komu byłby potrzebny revolut. Załóż sobie konto Aion. Jest darmowe jak masz na saldzie śmieszne 5000zł. Mają kursy międzybankowe, bez spreadu. Mają konta walutowe.
  • Odpowiedz
@pijekubusplay: @pijekubusplay: Aion, zablokowali konto bez podania przyczyny(tzn. Podali brak subskrypcji hehe) Opłacałem składki miesięcznie regularnie mi ściągnęli z karty i pewnego dnia e-mail ze wypowiadają mi umowe z 2 miesięcznym okresem. Nic nie dało się zrobić.
  • Odpowiedz