Wpis z mikrobloga

Siema mirki!
Chciałem trochę zaszaleć i po 4 latach z oneplus 6 przymierzam się do kupienia nowego telefon. Zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu, który też będzie w stanie wytrzymać tyle czasu. Rozważam 3 telefony:
- #iphone 13 pro - 5200zł + akcesoria - tutaj obawiam sie troche przesiadki na iOS, brak diody/always-on-display, ale z całej trojki jestem najbardziej przekonany ze będzie stabilny i wspierany przez dłuższy czas.
- #samsung s22 ultra 5300zł, w rtv-euro-agd dostane jeszcze do niego galaxy watch 4 w prezencie - tutaj słyszałem swojego czasu ze telefon się grzał, i zacinał co nie za bardzo mi pasuje jeżeli ma mi posłużyć tyle czasu.
- #oneplus 10 pro - 4500zł (promka z 5200 w rtv-euro-agd) - obecny oneplus sie świetnie sprawował do czasu, natomiast teraz bateria strasznie się sypie, a telefon scina, wtedy kiedy akurat go potrzebuje xD Z tego co słyszę to marka schodzi na psy, plus odrzuca mnie wygląd. Jeżeli chodzi o aparaty to pewnie każdy z tych telefonów powinien mi wystarczyć.
Jakieś rady, używacie któregoś z tych telefonów?
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Uluari: właśnie sobie zrobiłem flashbacka, pierwszy smartfon kupiłem wrzesień 2011 samsung galaxy s2, wrzesień 2014 oneplus one, listopad 2018 oneplus 6 I teraz czas na zmianę i brałem pid uwagę te co i ty, jeszcze oneplus 9pro albo Samsung 21 ultra ale ostatecznie chyba jednak po raz pierwszy iPhone albo 13 promax albo 14 pro max, znudził mi się już android, może zaznam chociaż trochę tego emejzing
@cherrz: nic mnie nie przerosło, tylko brak intuicyjności plus wiele apek nie było takich jak na androidzie, bardzo okrojone skutecznie mnie zniechęciły i męczyłam się z tym telefonem. Nie każdy system pasuje każdemu i iOS to nie jest cudowny wynalazek
@forest23
@Uluari
Tez się zastanawiam na iPhone bo nie widzę nic ciekawego ze strony androida a Samsunga jakoś nie lubię ¯_(ツ)_/¯

Ostatnie 3 smartfony: Motorola moto g3 ~> OnePlus 3 i aktualnie ponad 3,5 roku OnePlus 7 pro.

Rozważam tez OnePlus 10 pro ale tak jak wyżej wspomniano marka nie zmierza w dobrym kierunku.

Boje sie tez ze wydam siano na 14 pro max a bede mial to samo co @Konkol ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MarekAntoniusz: wystarczy przejrzeć swoje apki i zastanowić się czego nie ma na osx. W moim przypadku chyba tylko yt vanced no i nawet nie wiem czy w yt premium jest wogole pip na iPhone. A reszta będzie chyba działać. W ostateczności jest zawsze te 30 dni na zwrot.