Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie!

Nie wiem, czy to efekt ofensywy ZSU pod Izium czy po prostu autorytet i fachowa robota @Aryo, ale cel został osiągnięty! Dziękuję ślicznie w imieniu swoim, Fundacji i całej ekipy 47. Pułku Szturmowego (Olena, aż mnie ogłuszyła - tak mi zapiszczała przez messenger <3).

Quad i przyczepka są już zarezerwowane i będziemy powoli zabierać się do dalszej realizacji projektu .Termin dostarczenia sprzętu do 47. Pułku Szturmowego to początek października. Będziemy informować na bieżąco! Poprosiłem 47. Pułk Szturmowy o coś specjalnego dla Was.

Quad - jestem już z Panem umówiony na oględziny i odbiór, bo jest z mojego rodzinnego miasta.

Przyczepka

Musieliśmy jednak zrobić mały update zrzutki, ponieważ chcemy ów transport zrobić jak najbardziej na bogato i dorzucić do przyczepki specjalistyczne nosze taktyczne do transportu rannych - koszt takich noszy, to 2300 złotych. Do tego chcieliśmy dołożyć trochę wyposażenia medycznego pierwszej pomocy. No i nie policzyliśmy kosztów dostawy Quada z wyposażeniem do odbiorcy - pojadą dwie furgonetki- zatem wszystko co powyżej kwoty 40.000 wpłacicie przeznaczamy w kolejności na:

- Nosze Spencer Shell - link do ceny

- dodatkowe wyposażenie medyczne - tutaj będzie trochę IFAKów i innej medycyny na którą czekamy z Anglii,

- koszty transportu do chłopaków na front - koszt paliwa to około 3000 zł - wraz ze sprzętem zawieziemy inną pomocą humanitarną

Jednocześnie chcieliśmy bardzo podziękować za zapał, zaangażowanie mnóstwa osób, nie tylko tych, które wpłacały pieniądze, ale też tych, które udostępniały naszą zrzutkę w mediach społecznościowych potwierdzając naszą wiarygodność i dodając nam sił i nadziei. Dzięki wam!

#ukraina
Pobierz
źródło: comment_1662732908kz1ajLudMLcJwsglWkoPpt.jpg
  • 15
Musieliśmy jednak zrobić mały update zrzutki, ponieważ chcemy ów transport zrobić jak najbardziej na bogato i dorzucić do przyczepki specjalistyczne nosze taktyczne do transportu rannych - koszt takich noszy, to 2300 złotych. Do tego chcieliśmy dołożyć trochę wyposażenia medycznego pierwszej pomocy. No i nie policzyliśmy kosztów dostawy Quada z wyposażeniem do odbiorcy - pojadą dwie furgonetki- zatem wszystko co powyżej kwoty 40.000 wpłacicie przeznaczamy w kolejności na:


@Festung: wyedytuj cel do
@Festung: To jeszcze nic. Na jedną moją poprzednią zrzutkę była wpłata w wysokości 12 tys. zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam Pana panie Marcinie. Szpital zoperował już co najmniej 4 osoby na tym sprzęcie, jaki dostarczyliśmy na Ukrainę :) ale raczej więcej, bo dawno temu pytałem jak tylko przyjechał