Wpis z mikrobloga

@MglawicaKraba: Myślisz, że królowa takiej potęgi światowej która ma swoje kolonie w Oceanii, Azji, Afryce umarłaby sobie tak po prostu?
To jest zbyt podejrzane, przecież ma najlepszych lekarzy na świecie którzy są w stanie z wyprzedzeniem przewidzieć kiedy może wystąpić u niej jakiś wylew, atak serca itd. i temu zaradzić.
Kilka dni przed jej śmiercią już były przecieki że królowa nie żyje i pracownicy telewizji już stali pod pałacem i
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Immun: nie odpowiedziałeś na pytanie - czy w Waszym świecie Elżbieta żyje sobie z Harambe i tym gościem od programów przyrodniczych z Australii? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MglawicaKraba rozumiem że z przyzwyczajenia używasz liczby mnogiej w stosunku do innych, lecz ja nie jestem twoim towarzyszem, a wykop to nie zebranie Lewicy, więc zwracaj się do mnie proszę Pana, szanowny Panie, oczywiście proszę Pana, czy napije się Pan herbatki szanowny Panie? A herbatka musi być gorąca i mocna jak sok wciśnięty z lewaka, rozumiesz?
  • Odpowiedz
@Immun: mówiłem o piętnastu osobach, które żyją w alt-rzeczywistości, gdzie królowa Elżbieta nadal żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No już zapędzam mówić do randomowego wyklopka per "Szanowny Panie" XD

To co z tym Harambe, nie trzymaj mnie już w niepewności ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz