Wpis z mikrobloga

Nawiązując do mojego poprzedniego wpisu jeżeli ktoś wymienia sam olej to to mam od znajomego na wspaniały przepis na wykorzystanie go:
1. Zasyp cały podajnik Ekogroszkiem. Podkreślam EKO bo to ekologia a nie jakaś tam ekonomia ( ͡° ͜ʖ ͡°) zwykły drobny węgiel zakazany xD
2. Polej magicznym czarnym płynem z góry według uznania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapal w piecu i obserwuj dym z komina, jak nic nie widać to można zwiększyć dawkę czarnego płynu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie musicie dziękować xD
#pgg
  • 9
@sSpoko: trzymam cie za słowo, obkupię się w #!$%@? xD w zeszłym roku brak srajtaśmy, teraz wungla, za rok co? Prund? ale wszyscy bedą srali co majo fotowoltaike i pumpy ciepła aaaaa xD.
Jadać wczoraj przez wieś i patrząc na te dupne kostki gdzie mieszkają 2 osoby to aż mi zal tych ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sciemka7: moi tesciowie też sami mieszkają w "dupnej' kostce i co z tego? siedzą tylko w kuchni i grzeją farelką. w łazience też farelką. smieją się ze mnie że płacą 5zł za dzień ogrzewania a ja tonę ekogroszku na miesiac spalam :/
wracając do sedna, ogrzewasz tylko tyle ile używasz, reszta tych ludzi nie interesuje. dodam tylko ze grzyb na ścianach i wilgoć w domu także ich nie interesuje ( ͡