Wpis z mikrobloga

Widzieliście te stypiarskie lajwy na Ig które organizują uczestnicy? Widzę że Wika i Igor wiodą w tym prym, Igor to w ogóle leży i jakby generalnie robił to na odpierol. Do tego widzę że uczestnicy 6. edycji chcą się przy okazji przylansowac, a to Płaczka, a to Wixon. Po co oni to robią właściwie?
#hotelparadise
  • 8
@Lolek1011: widać,że więcej mogą w tym sezonie. W poprzedniej edycji nie robili tak livów. Ja mam wrażenie że Szahira cały czas robi liva na Tiktoku. Co wejdę to mi się wyświetla że ma liva. Stypa straszna.
@patricia: no właśnie nie kojarzę z tamtych edycji tych live'ow, może ewentualnie z trójki ale na pewno nie taka częstotliwośc. Na tik toku nikogo nie obserwuje. Weszłam na to parę razy i mam wrażenie że zamulaja i nawet gadka im się nie klei , jakby pod przymusem to robili, może produkcja im każe żeby zainteresować odbiorców sezonem.
@Lolek1011: Igor na tym dzisiejszym live z Wiką wydaje mi się, że nie robił tego na #!$%@?, ale niestety nie odpowiadał na wszystkie pytania i wydaje mi się też, że bardzo łaknie chłopak komplementów od jak to on mówi ,,jego fanów'' albo zmienia pozycje i mówi że, np. teraz w tej pozycji jeszcze lepiej widać jaki on jest przystojny i żeby wszyscy go widzieli jaki jest super i, że w takiej