Wpis z mikrobloga

Heh co jakis czas widze na mikro wpis typu:

"no zmarla to zmalra - po co drazyc temat"

Z jednej strony racja - kazdy umrze - wczesniej lub pozniej (miala szczescie/albo pecha ze wyszlo ze pozniej)

Ale jest jeszcze druga strona. Byl kiedys taki przypadek ze rozbil sie zamolot z prezydentem polski na pokladzie ( i z blisko 100 ludzmi)
Jaka byla reakcja swiata?
Owszem ze byly newsy w gazetach, moze we wiadomosciach tez podawali. Ale chyba raczej nie chcemy tego porownywac.

To dobitnie pokazuje kim byla HM QEII.

Wiec zanim znow ktos napisze tak glupi komentarz proponuje sie zastanowic.
#uk #anglia #polityka
  • 4
@gorzki99: generalnie mam wrażenie, że wszystkie wpisy o tym kogo to obchodzi, mam to gdzieś i tak dalej to forma szukania atencji i dowartościowania się przez pokazanie swojej inności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przez pokazanie swojej inności. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Karbon315: fajna "innosc"... Raczej normalnosc patrzac po tym jak ludzie reaguja.

Innoscia jest twierdzenie ze ruskie uwalily samolot.

Nigdy ne poznalem krolowej osobiscie ale bardziej ja szanuje niz calosc wzystkich politykow polskich. Miala klase i potrafila sie zachowac. I to przez tyle lat. Przy takiej zmieniajacej sie sytuacji politycznej na swiecie. A mimo to dawala rade i zjednala sobie
Nie powinno być żadnym zaskoczeniem dla nikogo


@Zendemion: I nie bylo. A prynajmniej tak jak piszesz - nie powinno byc.

Stanowisko czysto reprezentatywne,


Ta szczegolnie z tymi cotygodniowymi spotkaniami z premierami. Bez rejestracji i nagrywania.

Pelna zgoda ze to bylo stanowisko ktore nie miesza sie do polityki. I tutaj pelen szacun ze sie nie mieszala.

Ale nie zgodze sie z tym ze wplywu nie miala. Jak nie ma wplywu ktos kto