Wpis z mikrobloga

Konopsky się nie nauczył, i zamiast samemu wejść na kanał Aferek, powycinać wygodne momenty, coś tam od siebie dodać, jakieś przybliżenia itp to musiał mojego shota dodać który jest 1:1, są takie same cięcia, przybliżenia, ale to on zarobi siano a przegryw... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1) Jego film: minuta 9:58

https://www.youtube.com/watch?v=c-dwCFoTD9s&ab_channel=Konopskyy

2) Mój film:

https://www.youtube.com/watch?v=-GMrPrGr5wo&ab_channel=SHOTER

#famemma #wataha #polskiyoutube #konopsky #przegryw
antoniusek - Konopsky się nie nauczył, i zamiast samemu wejść na kanał Aferek, powyci...
  • 12
@CezaryKlementowicz: to ty idź spać bo gość ma rację, wielki youtuber, a nie potrafi przyciąć paru fragmentów tylko musi #!$%@?ć filmiki bez znaku wodnego xD. Do tego, z tego co pamiętam, miał aferę ze świeżakiem, gdzie zarzucano mu, że zrobił podobny materiał z praktycznie identycznymi zwrotami, i sam się tego wypierał. Jak widać wali w #!$%@?.
btw, nazywanie kogoś dzieciakiem bo napisał fakty i podał nawet argumenty jest śmieszne, jak nic
@szefownik: LOL, kiedy wydaje ci się, że szczytem pasożytnictwa jest commentary, to nagle z czeluści youtube'a wyłaniają się shoterzy, którzy roszczą sobie prawa do pracy polegającej na wycięciu fragmentu czyjegoś materiału. Nie ma chyba nic bardziej #!$%@? niż ekosystem youtube'a, na którym nawet jacyś gównoshoterzy uważają się za wielkich twórców z pretensjami, że ktoś śmie wykorzystywać ICH PRACĘ xD
@edenmar: No tak, łatwa praca zdaniem wykopków jest pasożytnictwem, a nie sprytnym podejściem do życia. Ciągle słyszę to #!$%@? shoterów, że nie muszą się wysilać i kradną czyjś kontent, ale warto dodać, że to właśnie shoterzy w dużej mierze przyczyniają się do wzrostu popularności streamerów, dzięki czemu Ci właśnie streamerzy mają więcej widzów, a co za tym idzie więcej kasy. Przykładem tego jest chociażby streamer Franio, gość dzięki shotom z youtube
@szefownik: O, a niby dlaczego #!$%@? oskarka za brak profesjonalizmu, zamiast docenić go za sprytne podejście do życia? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po co ma wykonywać pracę, którą już ktoś wykonał? No tak, łatwa praca zdaniem użytkownika szefownik jest pasożytnictwem, a nie sprytnym podejściem do życia...

Ale róbcie sobie te shoty, na zdrowie, tylko nie płaczcie po internecie, że ktoś nie docenia waszej wspaniałej pracy. A jeśli
@edenmar: Powiedz mi w którym momencie nazwałem "łatwą pracę" pasożytnictwem? bo albo jestem ślepy, albo to ty dopowiadasz słowa, których nie użyłem. Porównujesz w tym momencie dwie różne rzeczy. Z jednej strony chłop, robiący shoty z dodatkiem montażu, a z drugiej strony typ, który to od niego #!$%@?, mając ogromnej wielkości kanał. Który z nich jest bardziej żałosny bo moim zdaniem ten drugi. Rozumiem, że robienie shotów, to tworzenie społeczności, nie