Wpis z mikrobloga

Czy nie uważacie, że ilość pozytywnych danych płynących z USA ostatnimi czasy dotyczących gospodarki była nazbyt pozytywna? Odczyt danych z gospodarki mówi nam jasno, że działania FED-u mają raczej średni efekt. J.Powell dostał jasny sygnał do działań, które będą miały na celu walkę z rosnąca inflacją i uważam, że musi zrobić wszystko i zrobi wszystko żeby utrzymać stabilność głównej waluty rezerwowej.
W dalszym ciągu uważam kolejną już podbitkę US100 za pułapkę - Dzisiejsze przemówienie Powell-a (czwartek 08.09.22) i odczyt inflacji CPI z USA (środa 14.09.22) pogłębi spadki na US100. Uważajcie na swoje L-ki (jeśli takowe macie w portfelu) ustawcie SL na dzisiaj - będzie grzało w dół. Jeszcze nie nadszedł czas na Longi choć to już niedługo...
#gielda #us100 #nasdaq
hugoprat - Czy nie uważacie, że ilość pozytywnych danych płynących z USA ostatnimi cz...

źródło: comment_1662627677l39GG4Al84xGM3LJ9c87yb.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@hugoprat Mam takie same przemyślenia. Uważam, że prędzej zejdziemy poniżej 11k niż wejdziemy powyżej 14k :) Ja stawiam, że bessa może potrwać jescze 6mies lub dłużej,ale to tylko moje odczucia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hugoprat: jedna podbitka po 10 dniach krwi od przemowy Powella wiosny nie czyni. Spójrz ile już spadliśmy na s&p500 od końca wakacyjnego bear market rally.
  • Odpowiedz
@hugoprat
Jestem ciekaw czy powie coś innego niż na swoim ostatnim przemówieniu, w którym powiedział tak niewiele, ale zarazem tak dużo.

Tak samo sądze że co by teraz nie wyszło bedziemy spada, a takie podbitki jak wczorajsza beda tylko hopium i pakowaniem ludzi w longi oraz akcje. Zakończyliśmy wakacyjną korekte i Powell pokaż co to znaczy przykręcać kurek, jeszcze obstawiam że po podwyższce stóp rynek się zwali bo dużo ludzi zakłada
  • Odpowiedz