Wpis z mikrobloga

@mitchumi: jeśli chodzi o strongi to ogólnie nie wiem jak jest przy tych nowych (ponoć lepsze), ale po 30 ml w starych było bardzo fajnie

a jaki smak? co do smaków citrus i cola lepiej działały
  • Odpowiedz
@mitchumi: ja bym celował w 20-30ml na początek, tak jak napisał @kilertesciowej1927 lepiej mniej niż więcej bo dopić zawsze możesz, ale cofnąć dawki już nie a szkoda żebyś się potem 3h męczył z bad tripem. I jak juz będziesz dopijal bo okaże sie za mało zrób to dopiero po 1.5-2h bo może po tym czasie dopiero zacząć wchodzić
  • Odpowiedz
@mitchumi: tak jak piszą, i zjedz najpierw coś tłustego - ale nie za dużo, bo inaczej Ci wejdzie po kilku godzinach. Ja przy moim pierwszym spotkaniu z bombami wypiłem za dużo, bo obżarłem się jak debil i dopijałem, bo myślałem, że nie działa. Rypło mnie jak cholera po jakichś 6 godzinach i ostatecznie odleciałem odrobinę bardziej niż chciałem.

Normalnie wchodzi zwykle po 1-2 godzinach. Jak już wejdzie to długo trzyma.
  • Odpowiedz
@mitchumi: Zmiecie. Nie pij całego na raz. Weź kieliszek jak do wódki. 25-30ml. Odczekaj godzinę. Jeśli nic - następny. Po tej ilości już na pewno coś poczujesz. Jeśli mało - dopijasz resztę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Mokin12: @Luko: @buzdygan_: @Pioter1987: hello =) poprzednie 2 sesje z tym było najpierw 10ml I nic, potem okolo 20 ml i nic. Ale tak jak tu piszecie, na czczo w sensie parę g po posiłku. Może weszło jak już zasnąłem
Dziś wziąłem 30 na raz po jedzeniu. No i dziś weszło konkret.
Jak to działa skoro nie ma thc? Uczucie takie jak 15 lat temu =)po paleniu
Chwilami
  • Odpowiedz