Wpis z mikrobloga

właśnie się dowiedziałem, ze czekałem 3 miesiące na odsetki z oko #ing żeby ich nie dostać, bo bonus jest wyłącznie dla nowych klientów, którzy nie posiadali wcześniej kont oszczędnościowych. @ING_Bank_Slaski więc po co taka oferta? Chyba trzeba poszukać innego banku do przelania nowych środków, ktoś coś poleca?
  • 6
  • Odpowiedz
@jvnush_: W naszej ofercie mamy OKO Bonus na Start dla nowych klientów oraz OKO Bonus na nowe oszczędności dla klientów którzy już z nami oszczędzają. Skontaktuj się z nami na czacie w Moim ING. Sprawdzimy wypłatę odsetek
  • Odpowiedz
  • 0
@ING_Bank_Slaski: Dostalem info od pracownika obsługi czatu, ze moje konto to zwykle oszczędnościowe a nie z bonusem, chociaż nie wiem jak to możliwe. Da się jakoś sprawdzić w waszej apce historie działań, czy czasem faktycznie sam nie pokręciłem przy wyborze kont?
  • Odpowiedz
@jvnush_: jeśli miałeś Otwarte Konto Oszczędnościowe (samo, bez dopisku) w promocji "Bonus na start", to w tym przypadku obecnym klientom dość trudno się załapać (jest szansa, ale dla tych którzy albo nie mieli OKO, albo mieli, ale byli przez dłuższy czas nieaktywni).

Z kolei OKO Bonus to rachunek dla nowych środków (więc już łatwiej skorzystać w przypadku obecnych klientów, którzy nawet wcześniej mieli "zwykłe" OKO). OKO Bonus zakładany jest na
  • Odpowiedz
@jvnush_: Możliwe, że założyłeś drugie Otwarte Konto Oszczędnościowe w standardowej ofercie i nie było ono objęte ofertą na Start. Być może posiadałeś już konto od dłuższego czasu i na nie wpłacałeś pieniądze. Wtedy na takim koncie naliczamy podstawowe odsetki. Skontaktuj się z nami na czacie w Moim ING lub telefonicznie, sprawdzimy dla Ciebie więcej szczegółów.
  • Odpowiedz