Wpis z mikrobloga

@OrangeEkspert: Mam pytanie. Zamówiłem przedłużenie umowy pakiet orange love + dodatkowy numer. 18 sierpnia. Na numer dostałem od razu umowę na maila, natomiast jeżeli chodzi o orange love (dodatkowo urządzenia - jedno na 24 raty, każda po 75,01pln, drugie za złotówkę) pani powiedziała, że niestety nie może wrzucić tej umowy na maila i umowę przywiezie kurier wraz z urządzeniami. Powiedziała też, że zajmie to pewnie około 3 dni roboczych.
Umowa i telefony nie przychodziły, więc zadzwoniłem do Was jeszcze raz spytać się o co chodzi. Konsultanci powiedzieli, że zlecenia na pakiet Orange Love nie ma w systemie i jak ktoś wysłał umowę fizycznie to oni nie są w stanie sprawdzić tego w systemie i trzeba jeszcze poczekać.
Poczekałem z dwa dni, ale nadal nic nie było. Zadzwoniłem jeszcze raz i konsultanci powiedzieli mi, że nic nie mogą zrobić, najlepiej jak zamówię jeszcze raz. Zgłosiłem reklamację o odsłuch rozmowy, żeby dowiedzieć się u jakiego sprzedawcy (imię i nazwisko) zamawiałem pakiet, żeby dowiedzieć się co się dzieje z moim zamówieniem.
W poniedziałek zadzwoniłem do Was jeszcze raz spytać co z moją reklamacją, na co Pani zapewniła mnie, że reklamacja jest w toku i mają dowód, że zamawiałem i mam się niczym nie przejmować - oddzwonicie.
Wczoraj zadzwoniła do mnie miła pani ze wschodnim akcentem i powiedziała, że niestety na tamtych warunkach umowa już nie może zostać podjęta, bo 'promocja' na tę umowę skończyła się dzień przed jej telefonem. Powiedziała, że wyśle mi drugą propozycje.
Dzisiaj zadzwoniła, powiedziała, że urządzeń nie dostanę, bo nie ma ich na magazynie, ale jak chcę to mogę dobrać to samo urządzenie, które chciałem już za 100pln/miesiąc, ale 'tylko' na 20 miesięcy, natomiast drugiego urządzenia za złotówkę już nie mogę dobrać. O reszcie warunków nawet nie wspomniała, czy coś się zmieniło, czy nie.
I tutaj moje pytanie: czy macie Wy RiGCz? O co chodzi? Czeka sobie człowiek kulturalnie na umowę, a tu takie akcje?

I pytanie do Mirków - co byście w tej sytuacji robili? Jest sens kręcić jakąś aferę, czy wszystko przebiegło tak jak powinno?

#orange #afera #internet
  • 1