Wpis z mikrobloga

@malywodzu99: To w końcu jest to 1440p czy nie ma? w sensie ze jak jest vrr to nie ma? Bo to i tak jest funkcja telewizorów a nie monitorów a tv to w 4k działają więc no problemu nie ma.
  • Odpowiedz
@PancakeV: No jest ale bez wsparcia VRR. Jak dla telewizorów? VRR działa i na monitorach i TV, tylko Sony tego nie obsługuje w rozdziałce 1440p. Dla mnie problemu nie ma bo i tak mam i TV i Monitor 4k i na obu VRR działa, ale dużo ludzi jęczało o to wsparcie dla 1440p i dostali ale wykastrowane.
  • Odpowiedz
@janushek: Obserwuje od jakiegoś czasu, że ludzie sapią o to 1440 strasznie. Pytanie po co.
Przecież taka rozdzielczość w tv nie występuje. A ludzie podłączający ps5 do monitorów to pewnie jakiś promil promila. Jeszcze przy przekątnej 25 czy 27 cali to jaki komfort z grania? Zerowy.
Musiałem to napisać akurat teraz bo we mnie wybuchło. A zbierało się od premiery konsoli ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A ludzie podłączający ps5 do monitorów to pewnie jakiś promil promila.


@Zelazko_MPM: Sam przez ładnych kilka lat grałem na monitorze bo po prostu takie miałem stanowisko do grania.

Dodatkowo jak ktoś przesiada się z PC to pewnie nie widzi sensu inwestowania dodatkowych >3k w nowy telewizor jeśli ma już dobry monitor 1440p 144hz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zelazko_MPM: całe życie grałem na PC, kilka lat temu kupiłem konsolę i po prostu niewygodnie gra mi się na kanapie kilka metrów od telewizora. Znacznie łatwiej wczuć mi się w grę siedząc na wygodnym fotelu przed monitorem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz