Wpis z mikrobloga

@aniagaska: to mogla isc do ukrainskiego hotel paradise xD czy jestxgam za kare? Ja znam niemiecki na poziomie takim jak ona polski i nie poszedl bym do niemieckiefo programu. Ta laska chce zrobić kariere nienwazne za jaka cene. jakby miala wiecej charyzmy to probowalaby mowic po angielsku czy po polsku a ona po prostu snuje sie po tych paradajsie bez emocki, genralnie jest przezroczysta. Dramat
@aniagaska: szczerze mówiąc uważam, że mówi bardzo dobrze. Nie słychać za bardzo ukraińskiego akcentu, tak jak Maciek powiedział, nie przedłuża samogłosek co jest charakterystyczne dla jej języka. W większości przypadków dobrze odmienia słowa. Dlatego myślę, że po prostu jest mimozą. czy to program polski czy ukraiński nie wiele by to zmieniło.
@zdenix333: jak dziewczyny siedziały na palzy w pierwszym odcinku to też siedziała jakby za kare. Uśmiechała się i nic nie mówiła xD jakby była fajna to by się z Igorem śmiała i dobrze bawiła, a nie się obraża bo tylko to umie. Powinna wyjść kija z dupy i tyle
@Majeczka0101: A mi się właśnie podoba, nie knuje, jest zwyczajna dziewczyna. Mam przeczucie ze się rozwinie w przyszłych odcinkach. To samo Piotr, tez mi się wydaje ze to spoko ziomek. Dobry kontrast dla tych orzyglupich facetów i lasek.