Wpis z mikrobloga

Cześć piszę do was z pytaniem mirki. Mam aktualnie iPhona Xs 64GB pamięci, 81% baterii więc już cieńko i już myślałem nad wymianą tejże baterii. Ojciec mi dzisiaj zaproponował, że sprzeda mi swojego Samsunga Galaxy S21 Ultra w wersji 512GB pamięci i 16GB ramu. Jedyna wada to taka, że przy krawędzi ekranu jest pęknięcie szybki (około 3cm). Życzy sobie za niego 1500zł. Więc sprzedałbym swojego Xsa za powiedzmy 1k i dołożył do Samsunga 500zł. Dobry biznes? Zdania wśród znajomych są podzielone więc pytam też Was ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#telefony #samsung #apple
  • 15
@SzamanMateusz: wymienisz ekran za 1k i dalej będziesz na plusie, deal sam w sobie dobry, tylko pytanie czy chcesz przechodzić z iOS na Androida i czy nie będzie ci przeszkadzał procek. Jeżeli odpowiedzi to kolejno tak i nie, to ja bym brał.
@Isitiah: Niestety to nie to. "Pluć sobie w brodę" to frazeologizm oznaczający żałować zmarnowanej okazji. Zmarnowanej jak kilka tysięcy złotych na telefon z androidem, gdy można było kupić w tej cenie iphone'a :)
@Isitiah: luźno Mirku, specjalnie podkręcam temperaturę bo wrzesień i już noce nie są takie ciepłe, no i lubię podkręcać takie gównoburze :D niech każdy korzysta z czego chce i co mu odpowiada, a w dzisiejszych czasach ceny flagowców czy to od appla, samsunga czy siajomi kosztują tak samo chore pieniądze i nic z tym nie zrobimy. Kapitalizm i konsumpcjonizm pełną gębą.