Wpis z mikrobloga

Jeszcze troche i bedzie trzeba sobie szukac alternatyw do ogladania na yt bo nie bedzie co ogladac. Jesli chodzi o kanaly podroznicze to troche mam bezpiecznych kanalow, ktore sie nie skoncza ale ten content rozrywkowy zaczyna powoli lezec. Dziennie tylko jeden, max 2 krotkie filmy mozna obejrzec, czasem nic.
Nawet Nitro (pomijajac fakt, ze gardze jego zyczeniem smierci widzom) wzial sie do roboty i ciagnie daily nagrywajac z przyjaciolmi i calkiem fajnie sie to oglada. Nie wszystkie filmy ale duzo jest ok. On tez calkiem pracowity jest jak Friz.

#friz #nitro #thenitrozyniak
  • 11
@gien: nie, unikalnosc byla bo nagrywala to grupa przyjaciol, ktora sie razrm wyglupiala i dobrze bawila (a przynajmniej tak dobrze to pozorowali na filmach, ze nikt nie wyczul od nich falszu). Teraz juz tylko jakis jeden film raz na jakis czas jest wrzucany ale w zupelnie innej konwencji. Typowej odgrywania czegos a nie pokazujacy relacje, wspolne zycie itd.
Przykladowo film Wersow dzis. Odcinek to tylko granie w gre, nic poza tym.
@corryand: To poszukaj jeszcze mniej znanych. Tak naprawdę tracisz życie na oglądanie życia innych, bo oni nic wartościowego do Twojego nie wnoszą, więc obojętne czyje daily sobie wybierzesz, o ile coś w nich się zmienia i dzieje.
@gien: a co man robic ze swoim zyciem w wolnym czasie by go nie tracic? xD po pracy chce sie zreksowac przed ekranem, mam siedziec na piwie co chwile ze znajomymi? Dla mnie to akurat jest strata czasu i monotonne i nude a przynajmniej moge ogladac cos co mnie nie nuzy. Ja tak naprawde nie nudze sie tylko jak gdzies wyjezdzam pozwiedzac. A nie moge przeciez caly czas byc w podrozy
@corryand: Ja nie mówię, że masz oglądać wykłady profesorów, czy tam wychodzić z domu, tylko że masz tych youtuberów do wyboru i koloru, bo oni nic nie wnoszą do Twojego życia, więc oglądanie Friza możesz zamienić na oglądanie jakiegoś Bolka, który ma 1000 subów, ale nie zobaczysz drogich rzeczy, chyba że lubisz oglądać bogactwo.
@gien: no ale o to chodzi, ze nie ma nikogo ciekawego jesli chodzi o content rozrywkowy. Z kanalow naukowych czy podrozniczych mam swoich faworytow a z rozrywki do odmozdzania niewiele a po calym dbiu zmozdzania sie w pracy to miod na moje serce xd
Nawet Nitro (pomijajac fakt, ze gardze jego zyczeniem smierci widzom) wzial sie do roboty i ciagnie daily nagrywajac z przyjaciolmi i calkiem fajnie sie to oglada. Nie wszystkie filmy ale duzo jest ok. On tez calkiem pracowity jest jak Friz.


@corryand: tiktoki sa w uj ciekawe xD