Wpis z mikrobloga

Hej, poszukuję interesującego modelu tabletu graficznego, który nie należy do modeli dla początkujących (czyt. będzie trzeba za kwartał wymienić, albo jakieś malutkie), ale zarazem nie jest jakiś mega ultra zawodowy za duże pieniądze. Choć sam z tabletami niewiele mam wspólnego, to w samej grafice siedzę od wielu lat i na pewno będę go używał, więc to tez nie tak, że chcę na spróbowanie. Oczekuję czegoś w średnim rozmiarze za max. ok. 700 zł. Na tyle dobrego poziomem, że nie będzie frustrował jakimiś błędami np. z dotykiem, ale też jak najbardziej będzie się dało na nim bez obciachu realizować profesjonalne projekty. Tutaj od razu już na starcie pierwszy dylemat - szukać czegoś z ekranem, czy odpuścić? W tej cenie raczej może być trudno. Pytanie na ile warto do tego dołożyć. Moja cena jest rzucona mocno orientacyjnie - może coś uda się taniej, może drożej. Mimo wszystko dla mnie to będzie narzędzie wspierające, a nie główne. Byłbym bardzo wdzięczny za sugestie!

#tablet #tabletgraficzny #grafika #grafikakomputerowa #wacom #huion #digitalpainting #digitalpainting
  • 2
  • Odpowiedz