Wpis z mikrobloga

Ordo Iuris bada sprawę czy rzeźba waginy obraża uczucia religijne.
Sama rzeźba nie ma żadnego związku z jakąkolwiek religią, artystka która ją stworzyła już wcześniej w wywiadach twierdziła że jedyne motywy do których nawiązuje to te związane z feminizmem.

Ten motyw pojawił się w jej twórczości w 2008 r. – Wpisałam w wyszukiwarkę „kult waginy" i znalazłam książkę Catherine Blackledge „Wagina. Sekretna historia kobiecej siły". Gdy ją przeczytałam, to po prostu oszalałam – mówiła w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów". – Odkryłam zupełnie inny sposób myślenia o waginie niż ten, do którego przywykliśmy.

Pomyślałam, że zależy mi na tym, by kobiety pokochały tę część ciała i zaczęły o niej myśleć pozytywnie. I że muszę to zrobić ślicznie. Stąd cekiny, koraliki, miękkie materiały, błyskotki. Przenoszą nas w krainę radości, słodkości, przyjemności – tłumaczyła.


I cyk, uczucia obrażone, 3 lata więzienia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #heheszki #polska #wolnoscdlapierogownawykopie #prawo
Pobierz saakaszi - Ordo Iuris bada sprawę czy rzeźba waginy obraża uczucia religijne.
Sama r...
źródło: comment_1662473600BcbzgezfuUCyoM9bovO3sA.jpg
  • 6
@saakaszi: Tak między nami, to w sumie zaczynam się bać, czy w ogóle publiczne kultywowanie jakiejkolwiek innej niż katolicka religii nie zostanie uznane za obrazę uczuć religijnych?
Nie daj boże wyjdziesz na cmentarz żydowski w tradycyjnym stroju albo pójdziesz do loży w tradycyjnym fartuszku i już przypał.