Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#zdrowie #fizjoterapia ja #!$%@? co tu sie #!$%@? sie.. dostalem namiar na fizjo, bo pomogl znajomej z ciezszym tematem. Dzownie sie umowic, cena 160zl.. #!$%@? co to za stawki 160zl... to az strach pomyslec ile kosztuje spotkanie z jakims kardiologiem, czy neurologiem.. kiedy to tak cen poszybowaly. Ludzie pisza ze tyraja za 20-30zl na h, a tu apotkanie fizjo ze babka ci noga porusza 160zl.. damn... #!$%@? niedlugo to trzeba bedzoe brac kredyt na takie rzecxy.
  • 18
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TrollingMasterNinja: tak mi Pani wlasnie powiedziala ze to najtaniej w Trojmiescie. Bylem ze swoka kontuzja u 4fizjo do tej ppry, kazdy wzial 150-250zl cos pppierdplil i bez zmian. Takze nie mam problemu zaplacic, ale zeby jesCze chociaz z tegp jakos efekt byl. A tak 200zl, za jakies #!$%@?.o nastepny..
  • Odpowiedz
@oink_oink: Jesteśmy zawodem medycznym, potrafimy często w tą godzinę zrobić 5x tyle aniżeli lekarz specjalista u którego za 15min płacisz więcej. To, że trafiasz na jakichś gamoni nie świadczy o całym zawodzie
  • Odpowiedz
@vomalio: ja mam prywatne ubez jakies tam luxmed najwyzszy pakiet, ale nawet tam to jest loteria.. pojdizesz ponarzekasz a Ci dogtorzy patrza sie jak na debila jakiegos na ciebie i zupelnie nie sluchaja, tylko robia tak zebys poszedl zeby mogli odhaczyc wizyte. Takze juz teraz nawet pojde prywatnie i zaplace bo ktos tam mowil ze nikt nie mogl pomoc a ta babka cos tam wymyslila.
  • Odpowiedz
@oink_oink: albo masz dużego niefarta, albo jesteś po prostu takim gburem (na co wskazują posty), że każdemu się odechciewa robić.
A, co do efektów - byłeś więcej niż raz u jednego fizjo? Bo po jednej wizycie to nie ma co oczekiwać cudów.
  • Odpowiedz
@vomalio: hehehe, nie, nie jestem gburem ;) Z ciekawosci, co wskazuje na to ze jestem gburem , bo mnie zacekawiles. Bylem u 4 fizjo. Mialem komentarze typu: nie umie pan biegac, biega pan za duzo, taping, dry needling, jeden chcial mnie na operacje wyslac, inny witaminy przepisal (ortopeda).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oink_oink: burzenie się o ceny (rynkowe), "babka ci nogą porusza" (???), pisanie że chcą cię tylko ciebie pozbyć (xD).
Komentarze możliwe że trafne, ciężko stwierdzić bez znajomości przypadku ( ). Jeśli rzeczywiście dużo biegasz i robisz to w dodatku źle, to możesz sobie sam robić krzywdę.
Metod leczenia jest wiele, taping jest typowo wspomagający, każdy może mieć inne podejście.
Stąd moje pytanie czy byłeś u
  • Odpowiedz
@vomalio: mysle ze jestes nadto do mnie uprzedzony ;) Jestem normalnym gosciem. Nie mieszkalem w Polsce 10 lat, niedawno wrocilem, i po prostu szokuja mnie ceny. tak samo jak szokuje mnie 7 zl na litr benzyny, tak samo fizjo za 160 zl, ot zwyczajnie, wyrzucilem to z siebie na mikro. Nie wiem natomiast jak to sie tyczy mnie bedacym gburem. Nie biegam w cale od 4-5 lat z racji tej kontuzji,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oink_oink: jak z każdym specjalistą, warto skorzystać z poleceń. Jakbyś zapytał na Mirko o polecanych fizjo w twojej okolicy to pewnie by się coś znalazło :).
Tak samo jak są #!$%@? malarze, mechanicy czy serwisanci elektroniki.
  • Odpowiedz