Wpis z mikrobloga

Parę dni temu znalazłem instrukcję może komuś się przyda. Sam według niej dzisiaj będę walczył :D

autorstwa @Thunderball
. zalogowałem się o 15:10. Sesja logowania i token jest wazny 2h

2. po zalogowaniu do 16:00 otwierałem karty sklepu i w konsoli (dev tools) przeglądarki wklejałem javascript odblokowujący guzik na stronie sklepu.

javascript:(function(){'use strict';document.body.innerHTML = document.body.innerHTML.replace(/disabled/g, 'enabled')})();

3. po otwarciu w karcie strony głównej sklepu ustawiałem sobie ją na wysokosci produktu ktory mnie interesował zeby nie scrollować potem na próżno. i otwierałem kolejną kartę

4. od 16:00 śledziłem tag pgg na wykopie bo ziomeczki wrzucają zdjęcia ze stanami magazynowymi. #!$%@? strone sprawdz wegiel. wykop działa lepiej. srsly!

5. jak sie pojawił orzech/kostka z Piasta którą chciał teściu zaczałem klikać w guzik z ikonką koszyka (był aktywny bo skrypt). mieliło, mieliło, łapało timeouty, jak był timeout to klikałem koszyk w nowej karcie, i tak co chwila w kolejną. któraś karta w koncu chwyciła i mam towar w koszyku. teraz tylko zapłacić i znaleźć transport

pro tip. uzywaj lekkiej przegladarki chrome/edge. jak cos to pytaj śmiało. powiem jak będe wiedzieć.

#pgg
  • 17
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: we wtorek kupowalem ze skryptem, w czwartek normalnie. Skryptu nie bylo wiec liczylem na farta. Okolo 16,15 strona sie zaladowala i #!$%@? z ctrl w przyciski z weglem, ani razu nie zaladowalo, ale wieczorem mialem wegiel w koszyku. Dzis skryptu nie mam wiec tez na szczescie licze
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: ja tak robilem i poszlo. Juz sie #!$%@? lekko, ale nagle zaladowalo i potem tylko z ctrl zeby w nowym oknie otwieralo, tak przez 15 minut i liczysz na farta. Jak strona juz dzialala normalnie pod wieczor to wszelem i zauwazylem w koszyku produkt
  • Odpowiedz
@BladyDG jak ci się nie załadowała pierwsza strona to przechodziłeś do kolejnej otwartej karty i ją odswiezałes i tak po kolei, czy jak? Bo odświeżając wszystkie na raz to chyba grozi banem
  • Odpowiedz
@venividi01: ja mialem zaladowana tylko glowna strone, odswiezalem do skutku az zaskoczyla. Potem bez przerwy ctrl + klik. Jak nie wlazlo to zamykalem i jeszcze raz wszystkie 4 wegle na paletach i tak do #!$%@? przez 15 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°) potem wyszedlem #!$%@? na spacer z psem, a wieczorem sie okazalo ze dodalo do koszyka
  • Odpowiedz