Wpis z mikrobloga

@Hogataa26: skąd taka cena? 800 lir z tego co widzę, więc około 210 zł powinno wyjść. Choć rzeczywiście nie jest to aż tak duża różnica, jak przy niektórych grach.
  • Odpowiedz
a Revolut przejdzie? W ogóle wtedy muszę grać w Fifę na tym tureckim koncie?


@Hogataa26: nie przejdzie, nie musisz, grasz na polskim koncie (odpowiedzi na te pytania są w poradniku swoją drogą).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hogataa26: revolut nie przechodzi, a niektórym cinkciarz też nie bardzo. Możesz grać na swoim podstawowym koncie, ale wszystkie bonusy które ewentualnie dokupisz będą na tureckim koncie
  • Odpowiedz
@Hogataa26: revolut juz nie działa. W Polsce tylko Cinkciarz. Grasz tak jakyś dzieliła z kimś konto. Jak ustawisz sobie jako jedno z głównych na swojej konsoli, to bedziesz grać na swoim. Nie będą działać ci tylko jakieś bonusy typu fifa pointsy za zakup gry etc
  • Odpowiedz
Ja kupiłem z polskiego konta, jak kupujesz z menu fify 22 to masz 10 procent zniżnki, plus 10 procent za ea play , wersja ultimate wyszła mnie 364zł, na pół z kumplem wyjdzie 182zł na głowe. Gram cały rok więc na płycie mi się nie opłaca kupować, do tego to wycie płyty mnie irytuje.
  • Odpowiedz
Tak samo jakbyś miał dwa konta na konsoli. On ma moje dane u siebie jako główne, ja gram na swoim u siebie , on na swoim i tyle. Mamy tak plusa, gry, itd chyba od 2010 roku od ps3.
  • Odpowiedz