Wpis z mikrobloga

@okno2137:
›eksperci zgodnie twierdzą, że żyje się coraz lepiej.
›Ale ludzie mówią, że żyje im się coraz gorzej.
›Ale ludzie nie są ekspertami.
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@okno2137: tymczasem idź po godzinach pracy przeciętnego pr0laka do auchan i stoisz w kolejce do każdej kasy.
Nadal jest za tanio i p0lactwo nie dostrzega wzrostu cen.
  • Odpowiedz
@okno2137: byku, przecież tanieją podkłady kolejowe i złom aluminiowy. Średnio pół na pół z jedzeniem wychodzi 16% koszyk inflacyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@okno2137: tymczasem idź po godzinach pracy przeciętnego pr0laka do auchan i stoisz w kolejce do każdej kasy.

Nadal jest za tanio i p0lactwo nie dostrzega wzrostu cen.

@tellet: no bo jak jest drogo to ludzie nagle przestaną mieć potrzeby i nie będą już musieli robić zakupów aby mieć co jeść xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mirek_januszy: @okno2137: no ta, bo żywność 40, paliwo 70, ale dla przykładu kultywatory tylko 3 procent droższe, maseczki jednorazowe potaniały o 20 procent, podobnie jak szybkie testy na covid i musztarda, policzysz średnia i cyk 16( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shatter: Może nie brać pełnych koszyków. Chyba że o czymś nie wiem i przy hurcie są jakieś zniżki na zwykły paragon, ale nie widziałem czegoś takiego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shatter: Może nie brać pełnych koszyków. Chyba że o czymś nie wiem i przy hurcie są jakieś zniżki na zwykły paragon, ale nie widziałem czegoś takiego.

@tellet: Ale jak wszystko drozeje to logiczniejsze jest branie pełnych koszyków i robienie zapasów bo na drugi dzień zakupy też trzeba zrobić a może być drożej xd
  • Odpowiedz