Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Kojarzycie jak o #konfederacja mówi się, że ma cechy kultu/sekty? Jak wielu jej zwolenników #!$%@? fanatyzm, ślepa wiara w guru, przeświadczenie o własnym oświeceniu i zaślepieniu wszystkich innych, automatyczne i bezrefleksyjne odrzucanie jakiejkolwiek krytyki, pogarda wobec inowierców i czysta nienawiść wobec apostatów? Chcecie zobaczyć w/w podkręcone do 11? Każdy kolejny komentarz lepszy od poprzedniego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Link

#bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #bekazkuca #neuropa #polityka
M.....a - Kojarzycie jak o #konfederacja mówi się, że ma cechy kultu/sekty? Jak wielu...

źródło: comment_1662448230qLjiZEczQI223H2C9wb7SR.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
Typ swego czasu zupełnie poważnie napisał że powinnismy wyjść nie tylko z ue ale i nato bo jak ogłosimy „neutralnosc” to się nami ruscy przestaną interesować.


@BekaZWykopuZeHoho: i pewnie ma rację. Na pewno ma rację. Wiesz - jego poglądy nie są oparte na wierze, tylko bardzo mocno zweryfikowane i każdy jego pogląd on umiem obronić i poprzeć licznymi argumentami oraz wiedzą. U niego nic nie ma na zasadzie "wydaje mi
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie no, zapytać muszę, bo się uduszę ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Jah00: serio dalej jesteś zdania, że

powinnismy wyjść nie tylko z ue ale i nato bo jak ogłosimy „neutralnosc” to się nami ruscy przestaną interesować.


?
  • Odpowiedz
czyli ciekawi mnie do którego roku życia mówił że nie ma poglądów, skoro nigdy mu się nie zmieniały i nie rozwijały


@elf_pszeniczny: Moje poglądy ugruntuwały się pomiędzy 25 a 30 rokiem życia, choć od dziecka byłem wolnościowcem widząc jak złe, niesprawiedliwe, głupie i ograniczające są zasady, które panują w szkole, a potem w życiu gospodarczym i społecznym.
  • Odpowiedz
serio dalej jesteś zdania, że


@MglawicaKraba: W obecnej chwili najpierw musi się ustabilizować sytuacja z Rosją i rozwiązać problemy z KPO itd, ale te opcje powinny być zawsze rozważane, bo sytuacja może zmienić się na tyle, że będą one realne i korzystne. Np. UE może się rozpaść, wystarczy że kolejny duży kraj po UK wystąpiłby z Unii, albo euro wpadłoby w hiperinflację lub zaszła by inna sytuacja, wymagająca naszej reakcji.
  • Odpowiedz
Natomiast teraz decyzje zostały już podjęte, zaszły pewne zdarzenia i powstały problemy, które należy rozwiązać, więc na pewno nie jest to czas odwracanie obranego kierunku i na wychodzenie z UE ani z NATO

@Jah00: słowem - zmieniłeś swój pogląd na sprawę? Niestety kochany - to może tylko świadczyć o Twojej niskiej inteligencji, o tym, że ktoś cię zindoktrynował, że dałeś się zmanipulować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz