Wpis z mikrobloga

@fanmarcinamillera:

A i tak kobiety dostawały pogardę i nawet teraz są wyśmiewane za to, że w przeszłości "nie miały zainteresowań, nie zajmowały się poezją, sztuką, nie było sławnych kompozytorek i naukowczyń" - no i masz, bo #!$%@?ły w polu, fabryce i zajmowały się roszczeniowymi bachorami xd
  • Odpowiedz
@JustTheDude: bo jestem zwierzęciem i mam instynkt żeby żyć plus leczyłem się 10 lat na depresje i nerwice lekowa z przerwami i obecnie jestem zdrowy. Żaden pluton by mnie nie rozstrzelal bo przy pierwszym dostępie do broni #!$%@? tego co mi ta broń wręczył, ale ty oczywiście jesteś w stanie ocenić mój profil psychologiczny po 3 komentarzach lol. Pierwszego akapitu nie skomentuje. Ostatni akapit - można żyć w systemie i mieć
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin:

Po pierwsze: Tak jesteś zwierzęciem i masz instynkt, ale masz też rozum i jeśli jest ci źle, to kończysz z tym. Tylko zwierzę nie potrafi ze sobą skończyć. A jak ci nie jest aż tak źle, to po #!$%@? tak bardzo narzekasz?

Po drugie: Co mnie, albo kogokolwiek obchodzi na co się leczyłeś?

Po trzecie: To ten trzeci by cię obezwładnił, a wtedy pluton egzekucyjny i rozstrzelanie jak zdrajcę. Piękna
  • Odpowiedz
Znowu stek bzdur. Akapit 1 zwierzęta tez popełniają samobójstwa. Każdy ma instynkt żeby żyć dlatego między innymi istniejemy i dlatego ciężko nam się zabić. Dopiero w skrajnych przypadkach jednostka jest w stanie odebrać sobie życie i nie am to nic wspólnego z ta twoja „odwaga”
Akapit 2 podałem tylko przykład ze twoje tezy są z dupy
Akapit 3 zaiste piękna
Akapit 4 5 patrz punkt 1 plus moje życie wyglada
okej ale
  • Odpowiedz
O poradzie typu „po prostu idź na dziwki bro” to nie wspomnę widocznie ty masz inne potrzeby niż przeciętny facet bądź twoje potrzeby są zaspakajane w pełni i wtedy syty głodnego nie zrozumie. Wydaje mi się ze w większości przypadków brak seksu to najmniejszy problem przegrywow
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: mamy 2022 rok. Główne zainteresowania kobiet TikTok i Instagram. I byłoby to okej gdyby nie nagrywały filmików ze umycie garów to taki wielki problem. To podaj adres przyjadę i umyje je. Ja nie wiem robię pranie prasuje sprzątam gotuje to są wszystko podstawy egzystencji a z kobiet dzisiaj robi się jakieś męczennice No ja #!$%@? słuchać tego nie idzie. Plus porównywanie mycia garów u kobiet do walki na froncie facetów.
  • Odpowiedz