Wpis z mikrobloga

Mirki jak się cebuli na kupnie gier na xboxa przez turcje. Nie jestem jakimś proinformatykiem nie mam wielkiego pojęcia o VPN. Chciałbym kupić grę Hades bo wycofano ją z game passa a w sumie ja przeszedłem i tak raz na jakiś czas chciałem sobie pyknąć. Napisałby ktoś jakiś tutorial jak to zrobić używając komputera? #xbox #gamepass #konsole #gry
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaaban: Wziolem pod uwagę Twoja rade ale niestety mam ja w dupie. Pozdrawiam ¯\(ツ)/¯


@tylkoocosspytam: Spoko, jakieś inne protipy na kradziez lub chociaż oszustwo? Ważenie awokado jako cebuli? Przeklejanie ceny z chipsów na telewizor?

Może chociaż kradziez jednej bułki jak pani nie widzi?
  • Odpowiedz
@kaaban: produkt jest warty tyle ile ktoś jest wstanie za niego zapłacić: jak możesz i chcesz to płacisz 300zł, a jak nie możesz i nie chcesz to płacisz tyle ile pan Turek. Nigdzie w regulaminie MS nie jest napisane, że nie wolno używać VPNów, tak sam jak nigdzie nie jest napisane, ze nie wolno srać do paczkomatu :)
  • Odpowiedz
@kaaban: produkt jest warty tyle ile ktoś jest wstanie za niego zapłacić: jak możesz i chcesz to płacisz 300zł, a jak nie możesz i nie chcesz to płacisz tyle ile pan Turek. Nigdzie w regulaminie MS nie jest napisane, że nie wolno używać VPNów, tak sam jak nigdzie nie jest napisane, ze nie wolno srać do paczkomatu :)


@boguslaw-de-cubalibre: Czyli jak idę do żabki i piwo jest tam
  • Odpowiedz