Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czachaaa: będziesz wiedział na przyszłość żeby przy kupnie/sprzedaży odrazu liczniki spisywać bo na Taurona to można później sobie czekać. Dziwi mnie tylko że wypruli wszystko, może i tak mieli wymieniać to zrobili przy okazji ¯_(ツ)_/¯
@Czachaaa: jak ktoś kto dostanie w łapy twoje papiery to wygeneruje zlecenie na podłączenie (o ile najpierw nie będzie sprawdzanych warunków technicznych) i potem do 5 dni to muszą zrealizować. Tak wszędzie tak jest bo są ustawowe terminy na realizację takich rzeczy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sberatel: czyli znaczy że już spisane i zabrany. Jakby się dogadali to by razem spisali, wysłali do rozliczenia i op już mógłby się wprowadzać a tak to musi czekać nie wiadomo ile. A druga sprawa to taka że nie wiadomo czy nie liczą za podłączenie, ja jak byłem kiedyś kilka miesięcy za granicą i zapomniałem płacić to później mi stówkę doliczyli za założenie samej plomby
@posepny1: nikt nie zabiera licznika jak jest zmiana klienta w Tauronie, przepisuje się stany i tyle. Licznik wymienia się tylko jak skończy się mu legalizacja lub rozwiąże się umowę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sberatel: ofaken. No to inaczej, op nie zaproponował przepisania na siebie więc sprzedający rozwiązał umowę i zabrali licznik. Jakby się dogadali to by spisali i nie zabrali, no chyba że jest termin legalizacji jak piszesz