Wpis z mikrobloga

@niezdiagnozowany Mam przekonanie graniczące z pewnością, że nie zabraknie nam prądu.

Niestety w mojej opinii są rzeczy ważniejsze niż pieniądze i to czy będę siedział przy 22 czy 21 stopniach w zimę. Trzeba zachować się jak trzeba i tyle, nie ma absolutnie zgody na negocjacje z terrorystami, a to czy sobie jakieś państwo tak robi to mnie mało interesuje. Wolę, żeby moje państwo zachowało jakąś godność niż, żeby się płaszczyło przed
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz:

Mam przekonanie graniczące z pewnością, że nie zabraknie nam prądu.


A ja mam takie przekonanie, że podwyżki będą takie, że spowodują jeszcze wyższa inflację, co spowoduje to, że ludzi nie będzie stać na coraz więcej produktów, przedsiębiorcy będą mieli mniejsze zyski i będzie potrzeba coraz mniej pracowników.

No to Ty sobie wol, ale w tym kraju są jeszcze rozsądni ludzie, którzy mają gdzieś robienie Rejtana i myślą racjonalnie. Trzeba
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany Nie wiem jak u ciebie z angielskim ale możesz posłuchać tego. Gdyby mówił nie wyraźnie to masz cały tekst w opisie. Trwa niecałe 4 minuty więc dużo nie stracisz. Jeśli faktycznie nie otrzymujesz jakichś korzyści za to co piszesz to może da ci to chociaż do myślenia, ponieważ sytuacja z filmiku jest uważam analogiczna do naszej

https://youtu.be/GUQm7UqF-YA
  • Odpowiedz