Wpis z mikrobloga

@Watykanczyk_2137

WYPRZEDALI POLSKE LEWAKU CZEGO NIE ROZUMIESZ?????

#!$%@? wyprzedali! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie sprzedali kopalni węgla kamiennego, elektrowni, linii kolejowych i przewoźników, szpitali, link lotniczych, państwowych gospodarstw leśnych, publicznych stacji radiowych i telewizyjnych, rafinerii, kopalń i hut miedzi i wielu innych rzeczy z którymi dzisiaj wszyscy się męczymy i dopłacamy
wpisy tego uzytkownika wyzej to ciągle pisanie tego samego. Cały czas mnie obraża. Odzywa się do mnie tylko by pisać, że na mnie pluje, czy coś o szczekaniu i ujadaniu. Czy takie są standardy wykopu? Juz wcześniej wam @Moderacja to zgłaszałem. bez żadnej reakcji ...
@Watykanczyk_2137 chłop jest w moim wieku. Reformy Balcerowicza, tak jak ja, pamięta z opowieści ojca i matki.

A co do reform Balcerowicza moja matka i ojciec wielokrotnie mi mówili, że było strasznie #!$%@?, ale to była cena jaka zapłacili oni za to żeby ich dzieci i wnuki mogły teraz cieszyć się jako takimi perspektywami w tym kraju.
I mimo że głosowali na pis to złego słowa o Balcerowiczu nie powiedzieli.

Co do
@moby22 on realnie tęskni za gospodarką centralnie planowaną, PGRy i fabryki to było dziedzictwo narodowe według niego xD co z tego że były niewydolne i wciągały nas w spiralę zadłużenia, WYPRZEDALI POLSKE LEWAKU CZEGO NIE ROZUMIESZ?????


@Watykanczyk_2137: Gdyby Balcerowicz wyprzedał PGRy i cała resztę takiego badziewia to bym mu dziękował i chwalił, ale za samą jedną sprzedaż TPSA wielka mela na ryj.

Jakim debilem trzeba być, żeby "prywatyzować" infrastrukturę krytyczną dla