Wpis z mikrobloga

@powsinogaszszlaja: @CzarnyOwiec: @piwakk: teraz już wiadomo że na bank było bo stronka chyba zniknęła :-)

pokazuje to że naprawdę warto bardzo dokładnie oglądać przed zakupem dane modeli i szukać haczyków..

na pierwszy strzał było ok, nie było robione sprzęgło czy rozrząd co w tym silniku nie powinno mieć miejsca przy takim przebiegu to już nie ma szans..

ALE dalej jest bardzo źle, nie oglądaliście dokładnie zdjęci i nie prownaliście
@powsinogaszszlaja Ja tylko zerknąłem na to czy ma klimę. Nie analizowałem w żaden sposób tego ogłoszenia.

Sprzęgło może być od nowości.

Wiele osób podaje większą miejscowość, a nie nazwę konkretnej wioski.

Ja w swoim aucie też wymieniłem licznik i wsadziłem od wersji sportowej. Tuning jak każdy inny. Ludzie w gruzy za 3k pompują kasę na różne rzeczy. Żaden argument.
@piwakk: daleś nowy licznik ale co ze starym pomiarem? nie kusi jak nie masz na stacji wizyty albo jak auto stoi miesiąc na parkingu..

dla siebie w porządku, ale jak z myślą o sprzedaży to lepiej tego nie robić zapalają się wszelkie kontrolki

tak samo jak dłubanie przy oprogach w fiacie to notoryczne..

to że podane nie te miejscowości ok, ale dlaczego ukrywać warsztat.. to już nie fajnie, zobacz ludzie jadą
@HohoHo2015 Ustawiony taki jak był. Co do kilometra. Nie jestem oszustem, żeby cofać przebieg.

No sprzedać będę i napisze po prostu że wymieniłem i tyle.

Sprzedawac auto też będę lada moment i robiłem klimę czy chociażby zawieszenie :) nie wszyscy od razu chcą oszukać.
@piwakk: ok, ale zobacz tutaj z całością ogłoszenia już przy zapalonych światełkach jeszcze ukrywanie warsztatu, nie robi dobrej reklamy

nawet jakby był tutaj przekręcony ale samochód ok, to myśle że w tej cenie nikt by nie robił problemów, wiec musiało iść coś dalej

nie daj głowica i uszczelka przy lpg fiata 1.2 to smierc auta