Wpis z mikrobloga

@timeofthe: szczególnie, że powrót do dawnej strefy wpływów to tylko połowa Niemiec, ale cała Polska.
Gdybym umiał rysować to bym zrobił drugi obrazek do całości widno, ciepłe kolory i koleś rozwalony we krwi na podłodze i kacapski sołdat szczający na niego. i ten koleś ostatnim tchnieniem mówi "dobrze, że przynajmniej ciepło i prunt jest. kochani ci ruscy"
@Grooveer: Kiedy były takie deklaracje z Niemcami i to jeszcze od Putina? Ja pamiętam jakieś pobrzękiwania jakichś wiceprezesów gazpromu, że jak Niemcy uruchomią NS2 to może trochę gazu nim puszczą. Nigdy nie widziałem ani słyszałem deklaracji by Putin czy ktokolwiek ważny zadeklarował, że jak Niemcy opuszczą sankcje i uruchomią NS2 to gaz będzie wysyłany zgodnie z umowami.
Będziemy zalani taka propagandą


@Ravenlot: To nie jest propaganda tylko zwykłe obawy ludzi.
Niemniej przerzuci się na pewno to na odbiór mniejszości Ukraińskiej u nas, bo dla wielu osób wygląda to tak, że po prostu ponosimy kolejne koszty nie swojej wojny.

I co rozsądniejsi rozumieją, że Ukraina nas nie broni. Jeżeli Rosja nie jest w stanie zająć Ukrainy to co dopiero państwa członkowskiego NATO.