Wpis z mikrobloga

Szukam nowych inspiracji do treningu z racji ze przeciazanie cun juz mi nie wycchodxi na zdrowie.. staram sie znalezc jakas nowa zajawke w treningu. Patrzylem co robia kulturysci i tak dzisiaj zamiast ciezarow w seriach na 3 - 5 powtorzen trzasnalem po 15 w serii 3 sekundy w dol 3 w gore na jakis 80 kilogramach. Wszyscy jaraja sie tam niesamowita pompa czuciem, no fajnie dupa i czworki bola ale jak mozna ten trening nazwac ciezkim.. niech mi ktos jeszvze raz wmowi ze kulturystyka jest ciezsza nkz trojboj. Obcialem klamoty na wszysykim o polowe bawie sie tempem itd i jedyne co fajne, to to ze wychodze zmachany jak swinia po treningu, ale to bardziej cardio niz trening. Macie podobne doswiadczenia?
#mirkokoksy
  • 7
  • Odpowiedz
@dantealghieri: Nie wiem co mam Ci powiedzieć, ten kto trenuje na pompę lub uznaje pompę jako wyznacznik dobrego treningu po którym urośnie to od razu miej w głowie że dzban.

Kulturyści trenują blisko upadku lub do upadku, rozbieżne są podejścia co do volume, bo utworzyły się 2 szkoły, low volume gdzie robi się 1 bardzo ciężka serie roboczą do załamania i 1 backoff. Druga szkoła to high volume i tutaj już
  • Odpowiedz
@Lewusx: powiem tak w pazdzierniku mialem zdiagnozowany nowotwor od lutego jestem zdrowy od czerwca cwicze ( wczesniej radioterapia dala sie we znaki ) .
Trenowalem mocno klasyczmie opierajac wszystko na trojboju teraz nie jest dla mnie wskazane bym juz bardzo mocno dzwigal ( chodzi o maksy czy ciezkie trojki np ) zbyt czesto w obrebie planu. Statam sie znalezc zloty srodek zmielnilem podejscie bawie sie tempem operuje w zakresie blizej 10
  • Odpowiedz