Wpis z mikrobloga

#lotr #amazon #seriale

Nie spodziewałem się adaptacji książki bo to nie jest adaptacja. Jestem wielkim fanem LOTR i z chęcią zobaczę jak ten świat interpretują inni.

Gra aktorska nawet mi pasuje, kostuliumy bardzo słabe, muzyka może być (zachowuje klimat) historia mnie wciągnęła tak, że z żalem stwierdziłem że nie ma kolejnego odcinka. Widoki i kadry piękne, efekty się specjale na "ok" poziomie.

Daje na razie 7/10 i czekam dalej :) w zasadzie nawet cieszę się że nie jest to w klimacie który stworzył Peter Jackson.
  • 4
  • Odpowiedz
@Zakimar: gra aktorska ci pasuje? Fan Bollywoodu? Jak widzę jak w co drugiej scenie aktorzy patrzą się na siebie jakby mieli ćwierć mózgu, a cała garadiella przez dwie minuty monologu ani razu nie mruga oczami to mam ochotę #!$%@? telewizor za okno
  • Odpowiedz
@Niukron: to wyjeb i nie oglądaj. Nie są to aktorzy znani, w większości to ich pierwsza poważniejsza produkcja.
Kompletnie czegoś takiego nie zauważam. Wyczuwam chemię między postaciami i zagrane jest to w taki sposób, że czuje oddziaływania między nimi równocześnie nie mogąc się doczekać co będzie dalej.
Np. sceny zagrane w kopalni moim zdaniem były świetne zagrane

To że się ze mną nie zgadzasz nie musi od razu znaczyć obrażania mnie,
  • Odpowiedz