Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#play #tmobile #plus #orange #siecikomorkowe #virginmobile
Posiadam rejestrator GPS 3G w aucie i do tej pory Play odNowa to była idealna taryfa do takiego zastosowania. Niestety po zmiana jakie wprowadzają chce poszukać innej sieci.

Co polecacie?

Z jakich taryf korzystacie do podobnych aplikacji? Nie potrzebuję smsów, minut.
Zużycie internetu to kilkanaście MB na miesiąc.
Zastanawiam się nad VirginMobile pakiet Mini w zupełności wystarczy.
Pobierz alquere - #play #tmobile #plus #orange #siecikomorkowe #virginmobile 
Posiadam rejest...
źródło: comment_16621834687ldu6s8PJ7moaLzFWNXgMe.jpg
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alquere: Widzę że już znalazłeś Virgin. Mam taką kartę i nic mi więcej nie potrzeba. Nigdzie nie udostępniam tego numeru telefonu to i żadne spamerskie SMS nie przychodzą, ale raz do roku uzupełnię zapas gotówki na koncie i bajka.
@alquere: Korzystam z tego pakietu odkąd jego przodek był darmowy. Wiele lat działało świetnie, ale od jakiegoś roku mam problemy, że niby nie mam internetu. Sprawdzam pakiet pozostałych mb, a tam jeszcze 250. Jak doładuję wtedy 1gb to nagle działa niespodziewanie. Do tego dochodzi kiepskie pokrycie zasięgiem. Przynajmniej w rejonach, w których ja się poruszam. Czasem z Plusa mam zasięg maksalny, a z tej ledwo kreseczki ostatniej się chwtlyta.
@ReduktorGowna: @Emill: Jak macie problemy z zasięgiem z Play, to przełączcie się ręcznie na Orange. To jest właśne zaleta VM, że korzysta również z ich nadajników.

@alquere: Ja bym się wstrzymał póki co. Poczekajmy na regulaminy i interpretacje, bo na razie nawet konsultanci nie są zgodni. Możliwe, że kupione wcześniej pakiety danych zgodnie z ofertą będą nadal bezterminowe i do ostatniego MB, więc do nawigacji mogą wystarczyć.
@alquere: mój główny numer jest w taryfie Play na kartę rok ważności konta, wystarczy doładować raz na rok za 5zł. Nie wiem czy obecnie da się zmigrować do tej taryfy.
@alquere: @MrProfeska: Przecież jedyna zmiana to zamiast 3zł miesięcznie za brak aktywności pobiorą 5zł. W praktyce nic się nie zmienia bo jak ktoś raz w miesiącu nie wykona żadnej aktywności to ta taryfa i tak się nie opłacała. Fakt teraz trzeba wydać 5zł miesięcznie co dalej dużo nie jest ale oferta mocno traci sens.
@ReduktorGowna: Mam tak samo, jestem na Mini3 od października 2015 jak jeszcze było Freemium. Bierze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pieniek1991: wcześniej pobierali 3zl za całkowity brak aktywności. Wystarczyło, że wyślesz 1sms, wykonasz 1sekundowa rozmowę bądź zużyjesz 1kB danych w pakiecie bądź bez pakietu i opłata nie była pobierana. Teraz wszystko co wydasz poniżej 5zl będą doliczać opłatę do pełnych 5zl.
@alquere: Dlatego napisałem, że mocno traci opłacalność. Niemniej jak ktoś nie wykonywał aktywności i bulił często 3zł to i tak się nie opłacało. Trochę zaskoczenie, ze tak zrobili choć teraz jest taka inflacja, ze wszystkie sieci mocno psują takie oferty gdzie się niewiele wydaje i trzyma ważność konta. Taki klient się nie opłaca.
@alquere: ale w tym przypadku dla ciebie odnowa wciąż będzie ok. Kupujesz pakiet bezterminowy na internet, na koncie masz 0 zł. Pakiet działa, ważność połączeń 12 miesięcy, z konta nic nie pobierają bo nic nie ma. Po 12 miesiącach ładujesz piątaka i masz na kolejny rok.
@ReduktorGowna A masz wymieniony internet w roamingu w aplikacji? Bo jak się miało włączony pakiet przed styczniem 2020 to nie dawali mimo że później to wprowadzili. xD Ale też już czytałem że roaming leży w tej sieci jak wszystko. xD