Wpis z mikrobloga

Z ciekawości, czy komuś udało się metodycznie poprawić motorykę grania w gry? np zmieniając sposób ruchu myszką z nadgarstka na całą rękę? Albo tym podobne rzeczy? Zmieniając rozmiar klawiatury (np mi w LoLu F1-F5, a w zasadzie F1-F4 nie pasowały pod rozmiar ręki i klawiatury ale jak ustawiłem sobie to na ZXCV to już było git), itd.

Może ktoś ma jakieś wnioski i przemyślenia. Sporo grałem głównie w csgo i cs 1.6, jeszcze na starych laptopach gdzie ledwo miałem 30fps w csgo (po czasie, plus nagrzanie) i jak grałem na nadgarsku to aby być celnym [na takim fps masz jedną szanse do strzału] musiałem idealnie ustawiać krzesło, rękę, myszkę wzgledem ekranu. I tak się zastanawiam, bo na pewno jeśli twoja przestrzeń operacyjna [sensora] to więcej niż 2x2 cm to na pewno precyzja jest lepsza, a nowsze gry jak #escapefromtarkov wprowadzają ograniczenie aimu (to częściowo ruch postaci) więc potencjalne zwiększenie czasu przesuwania myszki nie jest problemem.

Więc może ktoś przeszedł przez taki proces i ma coś do dodania, zgaduje, że podstawowo będzie dobranie wysokości biurka i krzesła aby istniał ten kąt 90 stopni.

#leagueoflegends #csgo #gry #pcmasterrace
  • 13
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: ja zawsze gram na dość niskim. Kiedyś grałem nawet na 500 DPI i w grach nie przekraczałem powyzej 1k. Teraz gram na większym 750-1000 i w csgo ~2000dpi wychodzi z mnożnikiem.

Podkładke mam chyba te 20x 30 cm czy jakoś tak, czyli małą ale w porównaniu do tego jak uzywam nadgarskiem to i tak powinno byc sporo xD
  • Odpowiedz
@KurtCocaine: no na razie to mam taki problem, ze moja podkladka opiera sie na pamieci miesniowej co pasuje do ustawienia biurek, reki wzgledem biurka i wszystkiego do ekranu laptopów. Mam teraz manitor 23-24' i musze i tak uczyc sie od nowa bo tak srednio to dziala. Plus nowa myszke od niedawna wiec mysle ze bym tez dolozyl zmiane motoryki ruchu myszka.
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: stara to jakiś a4tech był a teraz Dream Machines DM Pad XL, tanizna ogólnie ale jestem bardzo z niej zadowolony. Szkoda mi kasy na lepsze bo nie tryharduje xd tak naprawde wybrałem ją tylko dlatego bo na szerokość idealnie wpadowuje się w część biurka do gierek xd
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: Ja po 8 latach zbindowalem attack move do lewego klawisza myszy, a pod A ustawilem "show detailed champ information", gram teraz adc i trzymam A caly czas malym palcem lewej reki dzieki czemu pernametnie widze moj zasieg autoatakow. Tylko jak castuje Q to palec podnosze.
  • Odpowiedz