Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@secs: No to nie ma rewelacji. Z reguły seriale są wyżej oceniane niż filmy. Serialowe 6,5 to jest takie filmowe 5.
  • Odpowiedz
@R187: Na filmwebie to jak chcesz sprawdzić nawet bajkę dla dzieci to jeśli był tam czarnoskóry to większość komentarzy będzie tego właśnie dotyczyła. A wyrok na serial tak jak na wykopie zapadł jeszcze na długo przed premierą
  • Odpowiedz
No to nie ma rewelacji.


@mlodir: No nie ma, te dwa odcinki były obiektywnie zwyczajnie nudne, ale nadal do obejrzenia. Takie na spokojny piątkowy wieczór akurat jak się nie ma lepszej opcji. Opinii poza wykopem jednak nie czytałam, bo weź tutaj gadaj z ludźmi, którzy oceniają na 1 lub 10 xD Wystawiłam po 5 na każdy odcinek głównie za zdjęcia oraz efekty i cztery sceny, które mi się bardziej spodobały, reszta
  • Odpowiedz
@R187: Na filmwebie to jak chcesz sprawdzić nawet bajkę dla dzieci to jeśli był tam czarnoskóry to większość komentarzy będzie tego właśnie dotyczyła. A wyrok na serial tak jak na wykopie zapadł jeszcze na długo przed premierą


@Wink: Dobrze że Skazani na Shawshank wyszlo kiedy wyszlo bo teraz by ten genialny film zjechali od gory do dolu
  • Odpowiedz
mamy całkiem szczerą ocenę pierwszych dwóch odcinków, czyli jakoś 6.5 / 10


@secs: problem w tym, że ten serial należy oceniać w 2 kategoriach. Serial fantasy i adaptacja Tolkiena. Jeżeli chodzi o serial to jest średniak - zawyżona ocena za to, że bardzo ładnie wygląda, ale jak ktoś ma w dupie ładne CGI (np. ja) to może temu średniakowi jeszcze ocenę obniżyć i jest 4-5/10 (zwłaszcza jak ktoś nie znosi głupot
  • Odpowiedz
@R187 na filmweb ie oceny seriali zawsze są nie adekwatne. Np. Te polskie z Playera mają ocenę 4.5-5 a potem nagle wpada 600 ocen z 10 i robi się średnia prawie 7. To samo jest z filmami.
  • Odpowiedz
jeśli był tam czarnoskóry to większość komentarzy będzie tego właśnie dotyczyła


@Wink: ciekawe, że nie dotyczy to filmów gdzie czarnoskóry był w danej roli bo po prostu do niej pasował. Chyba że chcesz powiedzieć ile komentarzy narzeka na Morfeusza w Matrixie, Julesa w Pulp Fiction czy dowolną rolę tytułową Denzela Washingtona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wap30: A ile narzeka na bohaterów animacji Bazz Astral, na bohaterów bajek Disneya czy nawet gier pokroju Dragon Age, gdzie się różnokolorowi bohaterowie pojawili? I skąd się biorą te narzekania.

Matrixa nie oglądałem, ale co do Morfeusza wszedłem w komentarze pod chyba najnowszą częścią, w każdym razie coś takiego po wpisaniu matrix morfeusz filmweb mi wypluło jako pierwszy wątek:
Wink - @Wap30: A ile narzeka na bohaterów animacji Bazz Astral, na bohaterów bajek Di...

źródło: comment_1662198929iMvWDwj56MT2sVacxz5T9t.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
każdym razie coś takiego po wpisaniu matrix morfeusz filmweb mi wypluło jako pierwszy wątek


@Wink: pewnie dlatego, że "nowy" morfeusz to kompletna klapa i fatalnie dobrana postać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak serio nie twierdzę że każde takie narzekanie jest uzasadnione bo niewątpliwie nie jest, ale widownia dostrzega że obecnie w sztuce filmowej zaczynają dominować inne zmartwienia niż sama jakość produkcji.

To absolutnie oczywiste, że obecnie zamiast
  • Odpowiedz