Wpis z mikrobloga

To jeszcze w Polsce wróci, dlatego warto pamiętać, że już było. Skaner konsumencki w Polsce wprowadziło Tesco. Głównym celem było uniknięcie wykładania produktów przy kasie, ale również można było kupować w tradycyjny sposób, a skanerem tylko każdorazowo sprawdzać sobie cenę produktu. Przy rezygnacji z zakupu usuwało się produkt z listy, a jeśli zdecydowaliśmy się na zakup no to mieliśmy od razu podliczone ile za wszystko zapłacimy. Moim zdaniem to była świetna opcja. Korzystanie ze skanera oczywiście było bezpłatne i z tego co pamiętam nie wymagało posiadania karty pogramu lojalnościowego Tesco.

To tylko jeden przykład jak wspaniałą siecią było Tesco w Polsce.

Na zdjęciu wózek ze skanerem konsumenckim w Tesco przy Pojezierskiej w Łodzi. Październik, 2020 roku.

#tesco #zakupy #handel #technologia #skaner #lodz #ldz #cc0
Pobierz Poludnik20 - To jeszcze w Polsce wróci, dlatego warto pamiętać, że już było. Skaner k...
źródło: comment_1662166515pjS24iAc1aEOY6JNeSR13H.jpg
  • 116
@Sorrow_and_Extinction: czyli piszesz o Irlandii, skoro od początku widzisz, że odnoszę się do UK. Irlandia jest tańsza, nie wiem też czy są tam ASDA i Sainsbury's. Inny rynek, być może są też inne sieci poza Lidlem i Aldi, a Niemcy mogą tam mieć więcej dyskontów. Chociaż Tesco Mobile tam też macie i zdaje się, że to jest nawet poważniejszy gracz na irlandzkim rynku niż w UK. Gdy szukałem informacji o Tesco
@Sorrow_and_Extinction: przecież to jest tekst o operatorze telefonii komórkowej i współpracy z jakąś tam firma przy obsłudze klienta, przy okazji dają ile Tesco Mobile w IRL ma klientów. Największy operator wirtualny w Iralndii. W UK sieć ma procentowo dużo mniejszy udział.
A ja zawsze z kalkulatorem w telefonie chodzę i podliczam produkty, najgorzej jak się przez przypadek skasuje podsumowaną kwotę i nie zapamięta ile było xD A potem bandycka konfrontacja cen i kwoty na kasie, a ta na kalkulatorze, rzadko wychodzi mniej, zazwyczaj ceny są większe niż te na pułkach (°° a w takim elektronicznym skanerze to pewnie zawsze aktualna cenówka, fajna rzecz
A ja zawsze z kalkulatorem w telefonie chodzę i podliczam produkty, najgorzej jak się przez przypadek skasuje podsumowaną kwotę i nie zapamięta ile było xD A potem bandycka konfrontacja cen i kwoty na kasie, a ta na kalkulatorze,


@bartlomiej_rakowski: no to jest prawda. W Dino różnica między ceną na regale a na paragonie to standard. Zwykle 10-20 groszy ale bywa, że i 40. Do tego „będę winna” i pół złotówki przy
@duzeelobenc: no i jak oceniasz ceny pomiędzy tymi trzema marketami? Bo o tym sobie rozmawialiśmy wcześniej tutaj z innym Kolegą.

Jeszcze warto dodać, że ASDA też ma telekom i też jest bardzo ok. Jakości usług nie mogę ocenić, bo bardzo rzadko korzystałem, ale na pewno mają też jak Tesco Mobile swobodny stosunek do terminu ważności karty bez doładowania. Też jakoś z rok albo i więcej była aktywna bez doładowania. Teoretycznie powinna