Wpis z mikrobloga

Bonżur Wykopki
Planuje złożyć pcta do gierek, budżet koło 7500k Komp będzie współpracować z monitorem o rozdziałce 2560x1440 tak więc do sedna
Poproszem o pomoc w złożeniu tej maszyny w necie jest sporo tego ale chciałbym poznać każdą opinie i sobie to porównać btw słyszałem że niedługo nvidia wypuszcza serie 4xxx, może lepiej poczekać na nią w nadziei że 3setki potanieją? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzienkóweczka
#skladamkomputer
#kartygraficzne
#komputery
  • 3
@Zeddar:
Problem jest w tym, że ceny jakoś niekoniecznie spadają. Kupowałem 5800x3D na premierę i dalej jest w zbliżonej cenie. 6900xt kupiłem poniżej 4k i wciąż podobne ceny. Obecnie wszystko, mimo że powinno spadać, jedynie nieznacznie się waha.

Jest duża szansa, że ryzeny 7000 będą dobre (nawet bardzo), ale nawet 6 rdzeniowy Ryzen 7600x ma kosztować ~$300 na start (czyli w PL pewnie 1400-1500). Mobo? B550 starej generacji trzymają ceny, a
Jest duża szansa, że ryzeny 7000 będą dobre (nawet bardzo)


@qrak01: Raczej(nieoficjalnie) nie będą opłacalne. Chyba że seria x3d która wyjdzie w styczniu, razem z 13th intela.
Wiele osób daje się zwodzić testom nowego ryzena. Na wykresach jest niby szybszy, ale są to testy jednego rdzenia...
Wielowątkowość wypada słabo. Do tego drogie płyty główne.
Zobaczymy jeszcze co pokażą oficjalne testy, ale wszystko wskazuje na to, że będzie lipa.
Jedyny plus to