Wpis z mikrobloga

Kobiety wzięte z "topki" pato-kobiet, wyrwane wprost z górniczych bloków i komunistycznych kamienic. Zrobione na kobiety-suki, niczym odpowiedniki kobiety kot wziętych wprost z marvela. Waleczni rycerze, odziani w garść tatuaży przypominających o ich przeszłości i charakterze. Małe pieniądze za podrzędną walkę, gdzie w cene wchodzi zdrowie, no i charakter - nie zapominajmy o charakterze. per "#!$%@?" wyjaśniające więcej niż merci. Gromda. Witamy w gromdzie.
#gromda
  • 2
@ziiemniiak ta, czyli odioci walczący za 500 zł którzy za 10 lat nie będą potrafi zdania złożyć bo dziś Grabowski nawciskał im tekstów o elitarnym klubie i twardych charakterach i laski które tańczą bo pomyślały że w sumie za sztukę fety to już gorsze rzeczy robiły w życiu. Ps podoba mi się to ( ͡ ͜ʖ ͡)
coś mi się obiło o uszy, że 5000 dostają, ale mogę nie mieć racji. Apropo ćpańska owych panien, to przeszła mnie myśl, że one na pewno muszą coś walić. Staram się nie oceniać książki po okładce, bo się nie raz na tym przejechałem, ale ich mordy jednak mówią same za siebie