Wpis z mikrobloga

Johnny Depp, a właściwie Джонни Депп.

Wspaniały aktor uwielbiany przez miliony. Mężczyzna, który skradł serca wielu kobietom.

Ostatnio udzielił wywiadu na wyłączność dla Grzegorza Brauna.
Jak sam aktor przyznaje w rozmowie:

Długo to we mnie siedziało ale myślę, w końcu że jestem gotów na ten mały gest. Mój adwokat i zarazem doraddca Dr Gonzo zasugerował mi wyrzeźbienie małego "z" na czole.

Tym małym symbolem chciałbym aby przyszłe pokolenia oglądające moje kolejne filmy, nigdy nie zapomniały o zbrodniczej napaści faszystów ukraińskich na bezbronne rosyjskie dzieici i matki.

Nie będę ukrywał, że wzorowałem się na Karolu z Kalisza, to on był prekursorem i moją inspiracją.

Jestem święcie przekonany, że wiele holywoodzkich gwiazd mojego kalibru podąży tą samą drogą i przyłączy się do wspaniałego ruchu #littlezonmyforehead, który zapoczątkowałem.

Moja (wciąż ukochana tak naprawdę) Amber Heard wcześniej zaprotestowała jedząc ukraińskie produkty, a następnie wydalając je na nasze białe, jedwabne łoże. Tym performacem pokazała całemu światu, że ukraińskie produkty są do dupy.


Poniżej zdjęcie Deppa zaraz po zabiegu przeprowadzonym przez jego przyjaciela w Obiekcie Noclegowym Ocelot pod Pruszkowem (w asyście Krzysztofa Bosaka - na zdjęciu).

Pobierz rodriqez - Johnny Depp, a właściwie Джонни Депп.

Wspaniały aktor uwielbiany przez ...
źródło: comment_1662133236N33MKtgVNxO67BkNGDT9Of.jpg
  • 1