Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie jaki cel ma Pis w #!$%@? Polski?
Oskarżanie ich o zwykły debilizm, podczas gdy literalnie robią wszystko źle, to dla mnie jakaś emanacja optymistycznej ignorancji. Tego już nie można wytłumaczyć zwykłym debilizmem, a raczej złą wolą.
Ciekaw jestem kto ma interes w słabej Polsce?
Ruscy? Tak.
Chiny? Nie wiem, ale nie ufam zwyczajnie temu państwu.
Izrael? Zastanawiają mnie związki Izraela z Pisem. Ma ktoś jakiś artykuł o tym?
#polityka #bekazpisu #pis #4konserwy #neuropa
  • 5
@DIO_: Po prostu chcą ustawić siebie i rodziny no i to robią¯\_(ツ)_/¯ Do tego nie potrzebne są żadne filmiki z żółtymi napisami są po prostu złodziejami i tyle. Ludzie strasznie doszukują się drugiego dna w problemach. W robocie mam ziomka co zawsze mówi "to już było ustalone", "to jest grubymi nićmi szyte" a prawda jest taka, że po prostu nasza klasa polityczna się nie nadaję. O tyle dobrze, że już chyba
Tego już nie można wytłumaczyć zwykłym debilizmem,


@DIO_: Spokojnie można. To naprawdę są idioci. To, plus chciwość, chęć odkucia się, kompleksy i urojenia wielkości. I, voilla, narodowi czempioni.
@DIO_: Kaczyński zawsze dochodził do władzy z ideą: "teraz #!$%@? my". Chodzi o to, że ci ludzie zwyczajnie nie uważają za Polaka nikogo kto ich nie popiera więc automatycznie każda inna ekipa jest "antypolska". Jak już dochodzą do władzy to próbują się nachapać na zapas (władzy/pieniędzy) aby starczyło na chudy czas kiedy TAMCI znowu przejmą stery. Dlatego tak chaotycznie zmieniają prawo, obsadzają swoich gdzie się da itp. Wiedzą, że muszą to