Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, może podpowiecie:

Chcę uderzyć w weekend na Błędne skały koło Kudowy + okoliczne górki. Wypad z samego rana gdzieś o 5, rozłożenie namiotu na miejscu, kawa i wypad.

Macie może sprawdzone miejsce?

Znalazłem coś trochę daleko - Camper Park Radków, ale widzę, że w okolicy dużo miejsc do chodzenia i miałbym gdzie chodzić. Pewnie cały dzień po okolicznych górkach Radkowa, później noc w namiocie, pakowanie i niedziela rano Błędne skały.

Ale może macie sugestie na ten teren, albo robiliście podobne wypady 2 dniowe i coś polecicie?

Każda sugestia do rozpatrzenia, bo nie mam póki co żadnego planu.

#wycieczka #wakacje #namiot #dolnyslask
Pobierz
źródło: comment_16621154726OSWVHSftuZQsX3sU64lMG.jpg
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bkwas: jako dzieciak jeździłam do Radkowa na obozy tematyczne i co roku był Szczeliniec i rajd po terenach dookoła, 30+km z zadaniami xD wtedy tego nienawidziłam, ale teraz wspominam dobrze xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bkwas: niezbyt, bo nie pamiętam aż tak, jak się bawisz w geocaching to tam było kilka skrytek w okolicy Zalewu, po zalewie się fajnie pływało kajakami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bkwas: a może rozłóż się w Karłowie pod samym Szczelincem? Przy szlaku byś się gdzieś rozłożył i od razu Błędne Skały trzasniesz dwoma szlakami tam i z powrotem i Szczeliniec przed tym na rozgrzewkę.