Wpis z mikrobloga

Mirasy, jeśli to nie ściema, że komuś udało się kupić to naprawdę gratuluję. O ile nie zapomnę od 2 miesięcy rozpoczynam szychtę równo z dzwonkiem i nic nie udało mi sie kupić. Nie używam skryptów czy podobnych wynalazków bo się na tym nie znam ale nie wiem czy szybciej w totka nie wygram i w casto sobie kupię za 3500 bo w pgg nie wygram :-)

Wczoraj czytałem, że wprowadzili limit na 3t luzem eko na rok a jedna workowanego. Dobrze to zrozumiałem?

#pgg
  • 17
  • Odpowiedz
ię za 3500 bo w pgg nie


@ekimek: mi się dziś udało, bez skryptów itp, a polowałam dopiero 3 raz. Najważniejsze że weszłam na str główną sklepu i od tej pory gdy widziałam dostępne warianty klikałam dodaj do koszyka z ctrl tak aby otwierało w nowym oknie co 2-3 minuty. Dodało mi dwa razy czyli gdyby nie limity miałabym podwójne zamówienie ;)
  • Odpowiedz
@ekimek: 3 tony ogólnie, ale workowanego limit 1t na dobę (więc workowany trzeba sobie rozbić na 3 zamówienia).Ja fedruję od zeszłego czwartku, dzisiaj udało mi się kupić, też bez żadnego cwaniakowania jedną tonę ekogroszku. Więc jak widać można.
  • Odpowiedz
@YoloSwaggins: do tej pory 10t/cwu cały rok ale grzeje dwa budynki jednym piecem (150m2 [nieocieplony] i 100m2 [termos]) teraz ten pierwszy ociepliłem i mam nadzieję na znaczny spadek ilości potrzebnego węgla.
  • Odpowiedz
00 z pokruszenie


@kajdan1: nie ładowała mi się z 20 minut miałam jedną kartę strony głównej którą cały czas odświeżałam - jak już wskoczyła to wybrany opał do koszyka naciskałam z CTRL żeby otwierało w nowym oknie.
  • Odpowiedz